Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Şık bir koltuk ya da kanepe kullanım kolaylığının yanı sıra evinizde dekoratif olarak da estetik bir görüntü sağlar. Bunun için mobilyalarınızı ne kadar temiz ve bakımlı tutarsanız oturduğunuz mekândan keyif alırsınız. Ev günlük kullanılan bir alan olduğundan dolayı dışarıdan gelen tozlar kaçınılmazdır ve gerekli temizlik yapılmadığında zamanla mekândaki eşyaların görüntüsü bozulur. Koltukları yıkatmak genelde insanların başvurdukları bir çözüm değildir, fakat bunu yapmadığınız takdirde mobilyalarınız kullanım süresinden çok daha kısa bir zamanda eskimeye başlayacaktır. Firmamız profesyonel olarak çıktığı bu yolculukta koltuklarınızı evde yıkayarak daha temiz alanlar oluşturulmasına önem verir. Yapmanız gereken tek şey evde koltuk yıkama talebinde bulunmaktır.

Koltuk temizliği her firma tarafından yapılmaz, çünkü bu hizmeti verebilmek için hem tecrübenizin hem de kullanacak makinelerinizin olması gerekir. Biz evde koltuk yıkama işlemini yaparken buharlı sistemler kullanırız ve bu sayede koltuklarınızdaki temizlik aynı anda gözle görülür bir şekilde ortaya çıkar. Buharsız olarak yapılan koltuk yıkama sadece yüzeysel olan kirlerin temizlenmesi anlamına gelir. Zamanla kullanıma bağlı olarak kumaşın dibine işlemiş olan tozlar ve kirler tekrar yüzeye çıkacağından dolayı koltuklarınız adeta hiç yıkanmamış duruma gelir.

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Buharlı Koltuk Yıkama

Firmamız evde koltuk yıkama işleminde kullandığı buhar makinesi çok yüksek güce sahiptir. Kumaşa tutulan buhar doğrudan derine inerek kirlerin kumaşın yüzeyine çıkmasını sağlar. Yüksek vakumlu çalışan makinelerimiz ıslak olarak koltuklarınızdaki kiri suyla birlikte çeker ve bu hem koltuğun kurumasına hem de yukarı çıkan kirlerin makineye alınmasına neden olur.

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Yüksek Vakum Gücü

Evde koltuk yıkama işleminde kullanmış olduğumuz makinelerimiz teknolojinin en son urunudur. Bunun içinde yüksek bir emiş gücüne sahiptir. Koltuğa makineyi tuttuğunuzda kumaşa hızlı bir çekiş yapar ve bu sayede kumaş üzerindeki su tamamen çekilir. Bu koltuğun kuruma süresini azaltan bir durumdur. Koltuklarınız yıkandıktan 6 saat sonra tam olarak kurumuş olacaktır. Vakum sayesinde koltuk üzerinde leke dalgası da olmaz.

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Aktepe Temizlik olarak evde veya işyerinde koltuklarınızı temizliyor ve hijyenik bir alan oluşturuyoruz. Bize https://www.aktepeyikama.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Tıkla Ara (0212) 852-5096