Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama Hizmetleri

Yakuplu halı yıkama, yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunan, Esenyurt merkezli güvenilir bir halı yıkama şirketidir. Yakuplu’nun tüm bölgelerini kapsıyoruz. Bir aile işletmesi olarak, resmi tatiller de dahil olmak üzere haftanın 6 günü çalışıyoruz.

Teknisyenlerimiz, ticari ve ev temizliğinde uzun yıllara dayanan profesyonel deneyime sahiptir. Tamamen sigortalı, eğitimli ve mükemmel bir temizliğe hazırlar.

Ekibimiz, Milli Eğitim Akademisi Eğitim Sertifikası Profesyonel Temizlik ve Talimatı. Ayrıca, endüstri onaylı halı temizleme yöntemi ile Dokuma ve Kapitone Halı, Kilim ve Yumuşak Yer Döşemelerinin bakım eğitimlerini alıyorlar.

Bu, halı temizleme uzmanlarımızın onaylanmış yöntemlerin kullanımıyla ilgili bir eğitim kursuna katıldığını belgelemektedir.

Halılarınızı yılda en az bir kez profesyonel halı yıkama servislerine temizlemenizi tavsiye ederiz . Bu tavsiyenin ana nedeni, sağlık sorunlarına neden olabilecek toz ve bakteri birikmesidir.

Yakuplu Halı Yıkama
Yakuplu Halı Yıkama

Günümüzde halılarda kullanılan birçok farklı kumaş ve malzeme türü bulunmaktadır. Biz sıcak su bazlı, endüstriyel makine parkuru kullanıyoruz. Yakuplu’da halı türünüz için hangi makinenin ve kimyasalların en iyisi olduğunu biliyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız, halı yıkama genel piyasasına göre çok ekonomiktir. Yüksek kalitede, derinlemesine temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza alın!

Yakuplu halı yıkama servisi olarak, halılarınızın temiz görünmesini ve yeni gibi kokmasını sağlamaktan fazlasını yapıyoruz. Temizleme sürecimiz aynı zamanda halı lifini geri kazandırır, tüyde saklanan aşındırıcı kalıntıları giderir ve halının altında gizlenen bakteri ve alerjenleri yok eder.

Altı aşamalı temizleme sürecimiz, yüksek güçlü bir vakumla başlar, ardından kir ve lekeleri çıkarmak için yüzeye çeken patentli bileşiklerin ön işlemden geçirilmesi ve uygulanması ile devam eder. Daha sonra tüyleri özel bir tırmık yardımıyla tımar edilir ve taze görünecek şekilde restore edilir.

Kötü Kokulara Son

Buharlı temizleme gibi alternatif temizleme yöntemlerinden farklı olarak, Yakuplu halı yıkama tekniği, minimum nem kullanır ve eski buharlı halı temizleme işlemlerinden kaynaklanan koku, küf ve rahatsızlığı ortadan kaldırır.

Çevre Dostu Çözeltiler

Yakuplu Halı Yıkama hizmetlerimizi gerçekleştirirken her zaman sadece çevre dostu temizlik ürünlerini kullanıyoruz . Çevre dostu ürünlerin tüm müşterilerimiz için en güvenlisi olduğuna inanıyoruz. Çoğu temizlik kimyasalı çok miktarda toksin içerir. Çevre dostu ürünler daha az toksiktir ve o kötü kimyasal kokular olmadan, halıyı tertemiz bırakır ve korkunç dumanlar oluşturmaz.

Servisimizde halı yıkamanın dışında aşağıdaki hizmetleride alabilirsiniz.

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmeniz, halınızı kurtarmanızı sağlayabilir. https://www.aktepeyikama.com/kategori/hali-yikama/ kategorimizde bu mühaleleri nasıl yapacağınız hakkında bilgiler veriyoruz. Mutlaka incelemelisiniz.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliği önerilir. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

 

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096