Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası fiyatları ve kalitesi ile halılarınıza gereken önemi gösterir. Mimaroba Telefon 0212 852 50 96

Büyükçekmece halı yıkama kalitesi ile halılarınıza gereken önemi gösterin. Halı yıkama yöntemlerimiz, profesyonel süreçleri içerir

Büyükçekmece havasıyla ilgili en büyük sorunlardan biri tozun yaygınlığıdır. Toz tüm yüzeyde birikerek iç ortam hava kirliliğine neden olur. Halı ve kilim gibi tozu tutan bir yüzeye sahipseniz sorun daha da artar. Astımı ve diğer solunum problemleri olan insanlar için bu ciddi bir zorluk oluşturabilir. Bu nedenle, evin içinde iyi bir hava kalitesi sağlamak istiyorsanız, düzenli halı temizliği çok önemlidir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız, Büyükçekmece, Mimaroba ve çevresi için özenle dizayn edildi. Fiyatlarımız, bölgenin en ekonomik fiyatlarından oluşuyor ve yüksek hizmet kalitesi ile sunuluyor.

Büyükçekmece halı yıkama fiyatları, halı tipi, leke türü gibi etkenlere göre değişkendir. Bildiğiniz gibi her halının yıkama prosedürü farklıdır. Buna bir de zorlu lekeler eklenince fiyat farklılıkları kaçınılmazdır. İşletmemizde sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. En iyi fiyatı çıkarabilmemiz için lütfen öncelikle çağrı merkezimizden bir uzmanla görüşünüz.

Halı Yıkama Fiyatları

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0212 852 50 96

TÜRBİRİMFİYAT
Kaymaz Halı50,00₺
Makine Halı yıkama 55,00₺
Akrilik (polyester)halı yıkama 60,00₺
Shaggy halı yıkama 60,00₺
Shaggy(Dokuma) halı yıkama 100,00₺
Milas Halı yıkama100,00₺
Bünyan halı90,00₺
ısparta kilim yıkama 90,00₺
çin halısı yıkama 150,00₺
yürük halı yıkama 100,00₺
Bambu halı yıkama 150,00₺
İran halı yıkama 200,00₺
ipek halı yıkama 200,00₺
Milas Halı yıkama 100,00₺
Nepal Halı yıkama 150,00₺
Step kilim yıkama 150,00₺
Hereke halı yıkama 100,00₺
patchwork halı yıkama 150,00₺
Koltuk yıkama YıkamaTAKIM900,00₺
Köşe Takım yıkamaTAKIM900,00₺
Sandalye yıkama tekli100,00₺
Yatak yıkama çifli800,00₺
yatak ttekli600,00₺
Stor perdem260,00₺
battaniye tane300,00₺
yorgantane350,00₺
Büyükçekmece Halı Yıkama
Büyükçekmece Halı Yıkama

Halı temizliği söz konusu olduğunda, elektrik süpürgesi kullanarak kendi başınıza yapabilseniz bile, evlerde kullanılan elektrikli süpürge, halı yıkama firmalarının kullandıklarından farklı olduğu için biriken tüm tozu gideremez. Bu nedenle Büyükçekmece halı yıkama fabrikası gibi profesyonel halı temizleme firmalarından yardım almanız önerilir.

Profesyonel halı temizleme prosedürümüz mekanik hav kaldırma ile başlar. Bu prosedür, daha sonra güçlü bir elektrikli süpürge kullanılarak kaldırılan halı üzerindeki lifi tahrip eden kiri gevşetmeye yardımcı olur.

Hav kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra, halıda renk akması veya büzülme olup olmadığı iyice araştırılır. Daha sonra kalan kiri askıya almak ve çıkarmak için bir ön koşullayıcı uygulanır. Sonunda, halı liflerini nazikçe temizlemek ve varsa temizleme kalıntılarını gidermek için bir sıcak su çıkarma işlemi yapılır. Bu yöntem aynı zamanda halının daha hızlı kurumasına da yardımcı olur.

Aktepe halı yıkama, Büyükçekmece’nin önde gelen halı temizleme şirketlerinden biri olmakla birlikte, uygun fiyatlı halı temizleme hizmetler sunmaktadır. Beylikdüzü’nde en iyi halı temizliğini arıyorsanız neden daha fazlasını ödeyesiniz ki?

Büyükçekmece Mimaroba Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Hizmetleri kolay bir iş değildir. Halınızın yeniyken bile temiz görünmesini sağlamak zaman ve enerji gerektirir. Bu nedenle, bu işi sizin için yapacak yılların tecrübesine sahip bir halı yıkama şirketi kiralamanız önemlidir. Halınız genellikle günlük hayatınızın bir hikayesini anlatır – çamurlu ayaklar, dökülen soda, daha fazla bekleyemeyen evcil hayvan. Düzenli vakumlama ve leke çıkarma ürünleri yardımcı olacaktır, ancak yalnızca iyi bir halı temizleme hizmeti, profesyonel halı temizliğinin kapsamlı temizleme gücüyle eşleşebilir.

En iyi sonucu almak için en gelişmiş ekipman ve teknikleri kullanan bir halı yıkama hizmeti kullanmak gerekir. Bölgenizdeki veya çevrimiçi birçok halı temizleme şirketi aynı halı temizleme hizmetlerini sunar – hatta bazıları evinize makul bir fiyata gelmeye isteklidir. Ancak, bu şirketlerden birini işe almaya karar vermeden önce, itibarlarını ve geçmiş performanslarını kontrol etmek önemlidir. İnternet, halı temizleyicileri hakkında kullanıcı incelemeleriyle doludur ve şirketin kendi web sitesi birçok bilgi verecektir. Web sitelerinde ve dergilerde yer alan müşteri referansları, sunulan hizmetlerin kalitesi hakkında çok iyi göstergelerdir.

Halı temizleme ve yenileme hizmetleri kilimleri, oturma odanızın zemininin zengin güzelliğini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. En yaygın ev tipi dökülmeler – kahve, meyve suyu, çorba, süt ve yiyecek parçacıkları – çirkin lekeler bırakır ve halı liflerini zamanla sararan renklere dönüşür. Temiz bir halı, yaşam alanınızı daha parlak ve daha konforlu hale getirmeye yardımcı olur. Profesyonel halı temizleyicileri, zor kazanılan paranız için en iyi sonucu sağlayan hizmetler sunar. Temizlik, dağınık bir süreç olabilir, ancak profesyonel halı temizleme hizmetleri aldığınızda, temizliği verimli bir şekilde yönetecek beceri, bilgi ve donanıma sahiptir.

Servisimizde halı yıkamanın dışında aşağıdaki hizmetleride alabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmeniz, halınızı kurtarmanızı sağlar. https://www.aktepeyikama.com/hali-yikama/ kategorimizde bu mühaleleri nasıl yapacağınız hakkında bilgiler veriyoruz. Mutlaka incelemelisiniz.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliğini öneriyoruz. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

 

Phone icon
0212 852 50 96
WhatsApp icon
WhatsApp