Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan halıların hijyenik bir hale getirilmesinde Beylikdüzü halı yıkama firmalarına büyük iş düşmektedir. Bu alanda halı yıkama işlemlerinde hem yenilikçi teknolojiler kullanılmalı hem de uzun süreli sektör deneyimine sahip olmak çok önemlidir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde sektörde geniş bir müşteri kitlesi edinen halı yıkama firmamızı siz de gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. El dokuma halıları, makine halıları, yün halılar, Nepal halılar veya shaggy halılar olduğuna bakılmaksızın bütün halı çeşitleri için profesyonel kalitede halı yıkama hizmetleri sunulmaktadır.

Beylikdüzü halı yıkama telefon

Bütçe dostu fiyat seçenekleri ile profesyonel kalitede halı yıkama hizmetleri sunan şirketimizi tercih ederek en ideal hijyen koşullarına ulaşabilirsiniz. Son teknoloji makinelerle desteklenen Beylikdüzü halı yıkama fabrikası kapsamında hem yıkama hem de kurutma hizmetleri özel olarak yapılır. Bu nedenle çok yoğun talep oluşan halı yıkama zamanları olan bayramlarda ve özel günlerde bile zorlanmadan bütün halılarınızı yıkatabilirsiniz. Halı yıkama kadar kurutma konusu da deneyim istediği için gözünüz gibi baktığınız halılarınızı deneyimli ekibimize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Müşterilerimizin firmamız hakkındaki düşüncelerini inceleyin, sizde bir inceleme bırakın! Beylikdüzü halı yıkama yorumları

Beylikdüzü Güvenilir Halı Yıkama Şirketi

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde gönül rahatlığı ile güvenebileceği bir halı yıkama firması arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan ekibimiz son teknoloji halı yıkama makineleri sayesinde kusursuz hijyen ortamı sağlamaktadır. Halıların yıkanmasında kullanılan yöntemler ve makineler çok büyük önem taşır. Geleneksel yöntemler olarak bilinen tazyikli su ve fırçalama tekniği bazı halılarda etkili sonuçlar verirken bazılarında yeterince etkili olamamaktadır. Bu yüzden en güvenilir halı yıkama firması ihtiyaçlarınızda doğru seçimi yapmanız gerekir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası
Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama işlemlerinde uzmanlar belirli aralıklarla halıların özenle yıkatılmasını tavsiye etmektedir. Bu sayede halının tüyleri arasında kümelenen bakterilerin de oluşumu engellenmiş olur ve sağlıklı yaşa alanları elde edilir. Halı temizliği konusunda başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız profesyonel çözümlere en kısa sürede ulaşabilmek için halı yıkama firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerinde güvenilir sonuçlara ulaşmak artık çok daha kolaydır.

Son Teknoloji Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkama işlemlerinde yenilikçi yöntemler ve teknolojilerin kullanımı çok önemlidir. Bu nedenle halı yıkama fabrikasının seçiminde de mutlaka bu özelliklere sahip olan firmaların tercih edilmesi tavsiye edilir. Sektörde en tecrübeli ve deneyimli halı yıkama ekibine sahip olan firmamızın güler yüzlü çalışanlarının da desteği ile halı yıkama işlemleri şu şekilde gerçekleştirilir:

 • Halılarınız özenle rulo yapılarak halı yıkama fabrikamıza getirilir.
 • Halı yıkama işlemleri için birbirinden ayrılmayan ve grup halinde yıkama sırasına giren halılarınız asla başka müşterilerimizin halısı ile temas etmediği için hijyenik koşullarda yıkanır.
 • Halılarınız asla deforme olmaz veya kaybolmaz.
 • Halılarınız asla başka bir müşterinin halısı ile karıştırılmaz.
 • Son teknoloji halı yıkama makinelerinin hızlı ve pratik bir şekilde yıkadığı halılarınız daha sonra özel olarak tesis edilen halı kurutma odalarına alınır.
 • Halı kurutma odasında yakıcı güneş ışığına maruz kalmadan en kısa sürede nemden arındırılan halılar katlama odasına gelir.
 • Paketleme odasındaki işlemlerden önce deneyimli halı yıkama personelimiz tarafından halılarınız taranır ve parfümlenir.
 • Bu işlemin ardından halı yıkama sürecinin son aşamasında halılarınız el değmeden rulo yapılıp ambalaj içine alınır.
 • Evinize özel servis ile teslim edilir.

Görüldüğü üzere halı yıkama sektörüne damgasını vuran faaliyetlerde bulunan firmamız bu sayede geniş bir müşteri kitlesi edinmeyi de başarmıştır. Siz de Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasından seçim yapmak istediğinizde sektördeki en önemli markalardan biri olan firmamızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Ücretsiz Halı Yıkama Servis Hizmeti

Halı yıkama sürecinde sipariş verdiğiniz halılarınız diğer müşterilerimizin halıları ile hiçbir şekilde bir araya gelmeden ve temas etmeden taşınmaktadır. Evinize gelen halı yıkama ekibimiz halılarınızı özenle rulo yaparak ücretsiz halı yıkama servis hizmeti ile fabrikamıza getirmektedir. Benzer şekilde halı yıkama işlemlerinden sonra da kurutulup teslimata hazırlanan halılar diğer halılarla temas etmeden evinize getirilir. Bu sayede profesyonel kalitede hizmet sunulurken pandemi koşullarına da uygun hareket edilmiş olmaktadır.

Sektörde başarılı geçmişi ile adından sık sık söz ettiren Beylikdüzü halı yıkama şirketimizde yılın her döneminde uygun fiyatlı çözümler sunulmaktadır. Halı yıkama sektöründe deneyimi ve tecrübesi sayesinde geniş bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır. Halı yıkama işlemleri sanıldığı kadar zor değildir. Evde halı yıkamak yerine en uygun maliyetlerle bu işi profesyonellere devredebilirsiniz. Gözünüz gibi baktığınız ve sizin için çok kıymetli olan halılarınızı bile herhangi bir endişe duymadan profesyonel halı yıkama personelimize emanet edebilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Her Halıya Uygun Güvenilir Halı Yıkama Yöntemleri

Bilindiği üzere halıların birbirinden farklı dokuma materyalleri bulunmaktadır. Bazı halılar yünden imal edilirken bazı halılar el dokuması bazıları ise makine dokumasıdır. Bu alanda her halıya özel olarak yaklaşım prensibi geliştiren tecrübeli halı yıkama ekibimiz kusursuz sonuçlar elde etmektedir. Halıların yapısına herhangi bir zarar gelmeden en hijyenik şekilde yıkanmaları mümkündür. Bunun için sadece doğru ve ideal halı yıkama makinesi seçilmelidir. Profesyonel kalitede hizmet veren halı yıkama makinelilerine şirketimiz sayesinde ulaşabilirsiniz.

Halılara zarar vermeyen bu yıkama yöntemi aynı zamanda son derece hijyenik sonuçlar sunmaktadır. Çünkü halının yıkanmasında su değmeyen hiçbir yerinin olmaması gerekir. Hem ön hem de arka yüzünü iyi bir şekilde yıkayan bu halı yıkama makineleri sayesinde hijyen hususu en üst seviyeye çıktığı için sağlıklı kullanım avantajı sunulmaktadır. İster evinizde isterseniz de iş yerinizde ve ofislerde kullandığınız halıları yıkatmak istediğinizde bu alanda profesyonel çözümler üreten firmamızı seçebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Garantisi

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile adından sık sık söz ettiren ekibimizde her ihtiyaca uygun halı yıkama hizmetleri bulunmaktadır. Uzmanlar halılarınızın belirli aralıklarla profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir. Özellikle koronavirüs döneminde hijyen koşullarına dikkat eden biriyseniz halı yıkama işlemleri için firma seçimini de özenli yapmanız gerekir. Bu sebeple aradığınız kaliteli ve tecrübeli halı yıkama firmasına bizimle ulaşım sağlayabilirsiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız cazip fiyat avantajlarından yararlanarak hayallerinizdeki halı temizliğine en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hemen halı yıkama firmamızın iletişim bilgilerini kullanın ve deneyimli ekibimizin size fiyat teklifinde bulunmasını sağlayın.

Uygun Fiyatlı Halı Yıkama Firması

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız Beylikdüzü halı yıkama fiyatları konusunda bütçenizi yormamak için en doğru yerdesiniz. Halıların çeşitlerine ve metrekare boyutlarına göre değişen fiyatlarda en kaliteli çözümler her zaman olduğu gibi şirketimizde yer alır. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan firmamızda halı yıkama konusunda sadece belirli dönemlerde değil yılın 365 gününde kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Özellikle bayram gibi talebin yoğun olduğu dönemlerde de halı yıkama fiyatları konusunda herhangi bir memnuniyetsizlik yaratacak değişim görülmemektedir. Siz de Beylikdüzü halı yıkama firmamızdan profesyonel destek alabilir ve evinizdeki bütün halıları hijyenik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Beylikdüzü’nde 2007’den beri en güvenilir halı temizleyicisi olarak, hem son teknoloji ürünü kuru temizleme tesisimizde hem de evinizde olağanüstü hizmet sunmaya kendimizi adadık.

Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın

Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi, halınızı ve koltuklarınızı temizlemek ve korumak için mevcut en iyi teknolojiyi kullanır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Kadınlar Kulübü Tavsiye Ediyor.

Kadınlar kulübü, kadınca, kadın ve kadın, kızlar soruyor gibi bloglardaki yorumlar da işletmemiz tavsiye ediliyor.

Halılarınızın düzenli olarak profesyonelce temizlenmesi, dünya çapındaki halı üreticileri tarafından tavsiye edilmektedir. Uygun şekilde bakımı yapılan halılar daha uzun süre dayanır ve daha iyi bir his ve görünüm sağlar. Halılarınızı 6-12 ayda bir profesyonel olarak temizletmenizi tavsiye ederiz.

Halılarınızı temizleme sıklığınız birkaç farklı faktöre bağlıdır. Evcil hayvanlar, çocuklar, ayakkabılar, etkinlikler / toplantılar ve sert hava koşulları gibi şeyleri düşünün.

Bunların hepsi halınızın temizliğine zarar verir ve tekrar servis bakımı için bekleyebileceğiniz süreyi kısaltabilir. Temizlediğimiz her halı, halılar için özel olarak tasarlanmış bir deterjanla ön işlemden geçirilir.

Ardından, halınızdaki sabunu ve kiri temizlemek ve çıkarmak için Sıcak Su Çıkarma kullanan profesyonel kalitede tam otomatik temizleme makinesi kullanıyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama, halıların derinlemesine temizlenmesi için hizmetler sunmaktadır. Halı ve kilimlerdeki kirlerin üstün kalite garantisi ile derinlemesine temizlikleri, profesyonel süreçleri içermektedir.

Halı Yıkama Hizmetleri Ucuz ve Etkilidir!

Beylikdüzü halı yıkama servisi, inatçı kirleri ve hoş olmayan kokuları gidermek için etkili ve ucuz çözümler sunmaktadır. Ürünün rengini ve yapısını koruyarak halıyı temizlemek için uzmanlarımız temel olarak aşağıdaki adımları uygulamaktadır.

 • Toz, yün, saç ve partikül maddelerden arındırılması;
 • Kirlenme bölgesine lokal olarak bir leke çıkarıcı ile müdahale edilmesi;
 • Çift ​​taraflı yıkama yapılması;
 • Ürünün, temiz ve taze su ile yıkanması;
 • Halının hassas bir kurutma odasında kurutulması;
 • Kalite kontrol işleminden geçmesi;
 • Taraması yapılması.
 • Doğal koku serpilmesi. (isteğe bağlı)
 • Paketlenmesi,
 • Teslimatın yapılması.
Beylikdüzü Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama

Halılarınız her gün kirleniyor! Evde uyguladığınız günlük halı bakımı sadece yüzeysel bir temizlik sağlar. Oysa ki, derinlemesine temizlik, sağlığınız için çok önemlidir. Dünya temizlik uzmanları ortalama bir ev halısının yılda en az 2 (iki) kez temizlenmesini önermektedir.

Peki siz yılda kaç kere halılarınızı derinlemesine temizletiyorsunuz?

Beylikdüzü halı yıkama servisi size yüksek kalitede bir halı yıkama deneyimi sunuyor. Kullandığımız yöntemler sayesinde halılarınızdaki zararlıların %99.9’u yok edilmektedir.

Bununla birlikte kullandığımız doğal çözeltiler halının dokuma düğümlerini sağlamlaştırır. Ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar.

Evde Halı Yıkama İpuçları!
Evde halı bakımı ve anında leke müdahalesi gerektiren durumlarda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Çok işinize yarayacak bu özel tüyoları, uzmanlarımız sizin için bir rehber haline getirdi.

İncelemek için tıklayın »

Aktepe Halı Yıkama servisi, Avcılar, Beylikdüzü, Beykent, Esenyurt, Yakuplu ve Kavaklı bölgelerine hizmet veren yerel bir aile şirketidir. Müşterilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önce gelmektedir. Bu sebeple işletmemizde, insan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasalı bulundurmuyoruz.

Servisimiz daha pandemiden önce kişiye özel yıkama sistemlerini aktif etmiş ve sağlıklı temizlik hizmetlerini, üstün teknoloji ile taçlandırmıştır.

Bu sistemde halılarınız, sadece size özel yıkanır ve bu sayede herhangi bir bulaşı riskine maruz kalmazsınız.

Beylikdüzü’nde profesyonel bir halı yıkama servisi mi arıyorsunuz? En iyi halı yıkama servisi burada!

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

En uygun fiyat ve hizmet kalitesi oranını koruduğumuz için, halıların ve kilimlerin derinlemesine temizlenmesi, farklı halı türlerine sahip müşteriler için uygundur.

Halı temizleme uzmanını aramak için, “Aktepe halı yıkama” şirketinin web sitesinde 0212 852 50 96 numaralı telefonu arayın. Halınızı en kısa sürede şık görünümüne kavuşturacağız.

Halı ve kilimlerin yüksek kalitede temizlenmesi çok zaman, çaba ve bilgi gerektirir. Bu zahmetli süreci deneyimli profesyonellere emanet edin ve sonucun tadını çıkarın.

Servisimizde halı yıkamanın dışında aşağıdaki hizmetleride alabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Aktepe Yıkama Fabrikası genel olarak; Avcılar, Yakuplu, Gürpınar ve Büyükçekmece bölgelerine süper hızlı servis olanağı sunuyor.

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmeniz, halınızı kurtarmanızı sağlar.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliği önerilir. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

 

Tıkla Ara (0212) 852-5096