Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Profesyonel Halı Yıkama Servisi

Gürpınar halı yıkama fabrikası, yüksek kalitede, derinlemesine halı, koltuk, yatak, yorgan, yastık ve battaniye yıkama hizmetlerini kurulduğu günden bu yana başarı ile gerçekleştirmektedir. 10.000’den fazla olumlu dönüş aldık ve Gürpınar’da hizmet kalitemizi daha da artırdık. Bununla da kalmadık. En ekonomik fiyatları sunuyoruz.

15 yılı aşkın süredir, Aktepe halı yıkama, Gürpınar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü ve çevresindeki topluluklara olağanüstü ev ve ticari halı temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Mavi kurdeleli bir şirket olarak, her tür temizlik söz konusu olduğunda size en iyinin en iyisini sunmak için Aktepe halı yıkama’ya güvenebilirsiniz.

Üç Garantimiz var:

  • Yüksek Kaliteli Hizmetler
  • Profesyonellik
  • Mükemmel Müşteri Hizmetleri

Hem ticari hem de konut hizmetleri sunuyoruz!

Halı Yıkama Fiyatları

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0212 852 50 96

TÜRBİRİMFİYAT
Kaymaz Halı50,00₺
Makine Halı yıkama 55,00₺
Akrilik (polyester)halı yıkama 60,00₺
Shaggy halı yıkama 60,00₺
Shaggy(Dokuma) halı yıkama 100,00₺
Milas Halı yıkama150,00₺
Bünyan halı90,00₺
ısparta kilim yıkama 90,00₺
çin halısı yıkama 150,00₺
yürük halı yıkama 100,00₺
Bambu halı yıkama 150,00₺
İran halı yıkama 200,00₺
ipek halı yıkama 200,00₺
Milas Halı yıkama 100,00₺
Nepal Halı yıkama 150,00₺
Step kilim yıkama 150,00₺
Hereke halı yıkama 100,00₺
patchwork halı yıkama 150,00₺
Koltuk yıkama YıkamaTAKIM900,00₺
Köşe Takım yıkamaTAKIM900,00₺
Sandalye yıkama tekli100,00₺
Yatak yıkama çifli800,00₺
yatak ttekli600,00₺
Stor perdem260,00₺
battaniye tane300,00₺
yorgantane350,00₺

Gürpınar halı yıkama servisi, önde gelen ticari temizlik şirketi olarak, güvenilir hizmetler için lisanslı ve sigortalıyız. Türkiye Halı Yıkamacıları profesyonel firma sertifikasına sahibiz. Ayrıca ekipman ve sarf malzemeleri için indirimli fiyatlar sunuyoruz. Aynı hizmet standardını ve rekabetçi fiyatları başka hiçbir yerde bulamazsınız!

Evde Halı Yıkama İpuçları!
Evde halı bakımı ve anında leke müdahalesi gerektiren durumlarda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Çok işinize yarayacak bu özel tüyoları, uzmanlarımız sizin için bir rehber haline getirdi.

İncelemek için tıklayın »

Zamanında ortaya çıkıyor ve kaliteden ödün vermeden verimli bir şekilde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti garantimizdir! Her zaman hazırlıklıyız ve halı temizliğinizi hassasiyetle tamamlayacağız. İş veya konum ne olursa olsun, Aktepe Temizlik Servisi hizmet vermek için burada!

Gürpınar halı yıkama, profesyonel halı temizleme veya koltuk yıkama & stor perde temizleme ile bugün ofisinizi veya evinizi dönüştürsün!
Bugün bir randevu ayarlayın ve Gürpınar halı yıkamanın neden Gürpınar ve çevresindeki topluluklarda tercih edilen temizlik şirketi olduğunu görün!

Daha fazla bilgi almak veya bir randevu ayarlamak için, bugün (212) 852-5096 numaralı telefondan Aktepe Temizlik Servisini arayın . Sizin için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi keşfedin!

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmeniz, halınızı kurtarmanızı sağlayabilir. https://www.aktepeyikama.com/hali-yikama/ kategorimizde bu mühaleleri nasıl yapacağınız hakkında bilgiler veriyoruz. Mutlaka incelemelisiniz.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliği önerilir. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

 

 

Phone icon
0212 852 50 96
WhatsApp icon
WhatsApp