Gürpınar Halı Yıkama

Ev temizliği mevzubahis olduğu zaman en çok sıkıntıya düşüren halıların temizliğidir. Çünkü halılar mutlaka cinsine göre profesyonel bir şekilde yıkanması gerekir. Bunun için doğru firmayı bulmak önemlidir. Gürpınar halı yıkama firmamız siz değerli müşterilerine hizmet verirken profesyonelliğini bir adım daha ileriye taşır ve halılarınıza zarar vermeden uygun yöntemler tercih edilerek yıkanır.

Firmamız 2003 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne kadar da her zaman profesyonel çalışmalar içerisinde yer almıştır. İstanbul’un birçok semtine kesintisiz hizmet sunan firmamız garantili olarak halı yıkama hizmeti vermektedir.

Esenyurt’ta bulunan fabrikamızda 7/24 aktif bir şekilde çalışan uzman kadromuz verdiğimiz hizmetler doğrultusunda hareket eder. Gürpınar halı yıkama ve bunun yanı sıra koltuk, perde, sandalye gibi eşyaların yıkama işlemlerini de hızlıca gerçekleştirir.

Halının Türüne Göre Yıkama Hizmeti

Firmamız halı yıkama işlerinde teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hareket eder. Bu anlamda tesislerimizde kullanmış olduğumuz makinelerin tamamı yeni nesildir. Gürpınar halı yıkama işlemi öncesinde halılarınız kendi cinsine göre ayrılarak makinelerde yıkanırken ona göre hassas ayarlamalar yapılır.  

Firma olarak her halının türüne göre hareket eder bunun içinde halıları teslim alıp tesisimize getirdiğimizde ayrıştırırız. Hassasiyetine göre ayrılmış olan halılar özel solüsyonlar ve malzemeler kullanılarak el değmeden ilk aşama temizliği gerçekleştirilir.

Uzman Halı Yıkama Ekibi

Gürpınar halı yıkama firmamız bünyesinde uzman bir ekip bulundurur. Buna göre evinizden teslim alınan halılar tamamen uzman ellere teslim edilmiş olur. Bu da halının cinsi ve nasıl bir yıkama gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda oldukça önemlidir. Deneyimli çalışanlarımız halılarınızın temizliğini planladıktan sonra gerekli yıkama işlemine geçilir. Yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz özel temizleyicilerimizin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Bu nedenle temizlik sonrasında hem hijyen hem de sağlığınız korunmuş olur.

Nasıl Çalışırız

Yıkama işlemlerimiz hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleşir. Yıkama esnasında halılarınıza zarar verilmediği gibi ilk günkü temizlik ve canlılıkta halınıza tekrar kazandırılmış olur.

Şeffaf çalışma sistemimiz sayesinde temizlik sonrasında halılarınızı kontrol edebilir ve beğenmediğiniz bir yıkama söz konusuysa yeniden yıkama talep edebilirsiniz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.