Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Halı Yıkama Avcılar’a hoş geldiniz. Aktepe Halı Yıkama, kurumsal işletmelerin veya yerel müşterilerin yıllardır doğal halı temizleme hizmetlerini üstlenmektedir. Avcılar’da ödüllü Halı Temizleme servisi arayan tüketicilerin, tavsiye üzerine bulduğu servisimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve her yıl yaptığı ar-ge çalışmaları ile hizmetlerini en üst segmentte sunmaktadır.

Çalışmalarımızı kalite standartları kapsamında gerçekleştiriyor ve daima hizmet kalitesini önde tutuyoruz. Avcılar Halı yıkama hizmetleri ile beraber başta Avcılar bölgesi olmak üzere Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde hizmet sunuyoruz.

Temizlik noktasında ev hanımlarının en çok düşündüğü konuların başında gelen halı temizliği artık bizimle kolaylaşıyor.

Halı yıkama ve diğer temizlik işlemlerimizde kurumsal bir yapıya sahip olan firmamızda profesyonel hizmetler sunuyoruz.  Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile hizmetlerimizde bulunan kaliteyi açık bir biçimde fark edebilirsiniz.

Çalışmalarımızı yalnızca temizlik hizmetleri için dizayn edilmiş geniş tesislerimiz içerisinde el değmeden yürütüyoruz.

Teknolojiyi takip eden modern anlayışımız içerisinde edindiğimiz yıkama makineleri ile halı yıkamalarını yapıyor ve her türden halıya yönelik hizmet verebiliyoruz.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Evinizde kullandığınız bir halı temizleme makinanız olsa bile halılarınızı yılda en az 2 kere, profesyonel bir halı yıkama servisinde yıkatmanız, halınızın ömrünü 10 kata kadar uzatır.

Bir Halı temizleme hizmeti, yalnızca halınızdaki kiri temizlemez. Halı temizleme makineniz, halı liflerinizden ve bu liflerin alt kısmındaki kiri temizler, ancak aynı zamanda liflere gömülü olan ve daha sonra halı liflerine daha da derin bir şekilde gömülen kir, saç ve diğer türdeki kalıntıları da alır. yani halı temizleme hizmeti düzgün bir şekilde yapılsa bile (uygun makinelerin kullanılması, uygun kimyasal solüsyonun uygulanması vb.), bu küçük gömülü kir liflerinin tamamen çıkarılması olası değildir.

Olan şudur ki, bu minik lifler halıdaki kire ve birikintilere o kadar yapışır ki, onları çıkarmak halıdaki gerçek kirden çok daha zor olur. Bu, yıllar sonra, halıdaki kirden daha zor çıkan halı lekeleriyle karşılaşacağınız anlamına gelir – ve bu lekeleri çıkarmazsanız, lifler gibi çizgide daha derine inerler. gömülü kirlerin çıkarılması ve temizlenmesi zorlaşır.

Bu nedenle halılarını temizlettirmek isteyen herkesin profesyonel bir halı temizleme hizmeti şirketi ile temasa geçmesi her zaman tavsiye edilir. Sadece sorunlu alanları tam olarak belirleyip en etkili çözümü sunmakla kalmayacak, aynı zamanda ayrıca döşeme türünüz ve halı türünüz için hangi çözümlerin en iyi sonucu verdiğini ve hangilerinin çalışmadığını tam olarak öğrenin ve daima bir profesyonel ile iletişime geçerek halılarınızı profesyonelce temizletin.

Avcılar halı yıkama olarak, tüm temizlik hizmetlerimizde hijyenik koşulları hassasiyetle takip ediyor ve özel önem gösteriyoruz. Bu kapsamda tamamen otomasyona dayalı bir sistemle halı yıkamadan, leke çıkarmaya, kurutmadan, paketlemeye kadar tüm işlemleri bu işlere özel makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar halı yıkama fiyatları son derece makul, olması gerektiği şekilde özenle dizayn edilmiştir. Ortalama bir halı için gereken bileşenler, doğal halı deterjanları, temiz su, uygun kurutma ortamı ve ambalaj olarak öne çıkar. Bunların kalitesi, alınan hizmete pozitif yansır ve müşteri tarafından memnuniyet unsuru içerir. Aktepe halı yıkama Avcılar’daki müşterilerine en kaliteli temizliği en ekonomik fiyatlarla sunmayı garanti eder.

Firmamızın özel önem gösterdiği konuların başında sizlerin memnuniyeti geliyor. Bu anlamda biz tüm çalışma aşamalarımızı konularında deneyimi bulunan eğitimli personeller ile gerçekleştiriyoruz.

Sizlere özenle hizmet sunan ekiplerimizin çalışmalarındaki hassasiyeti bizden hizmet aldığınızda rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz.

Firma olarak biz aynı zamanda hizmetlerimizi güvenilir ve son derece şeffaf koşullarda sunuyoruz. Bizim için etik kurallar çalışma sistemimizin temelini oluşturuyor.

Avcılar Halı Yıkama
Avcılar Halı Yıkama

Kusursuz Hizmet ve Hızlı Teslim

Avcılar halı yıkama olarak, tüm temizlik işlemlerimizde verdiğimiz sözlere uygun hareket ediyor, belirtilen süre sonunda temizlik işlemlerini sonlandırarak halıların teslimini gerçekleştiriyoruz.

Bu manada, halıların özenli bir şekilde yıkanması, makineler ile kurutulması, yine özel makineler vasıtasıyla paketlenerek teslimata hazır hale getirilmesi işlemlerini tamamen el değmeden gerçekleştiriyoruz.

Teslim aşamasındaki geniş servis ağımız sayesinde hızlı bir şekilde halılarınızı evlerinize getiriyoruz.

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetler için ekonomik anlamda avantajlı koşulları da sizlere sağlıyoruz.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096