Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama

Bölgesinin en iyi halı yıkama firmalarından biri olarak gösterilen Kıraç halı yıkama sektörde müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarla profesyonel kalitede halı yıkama hizmeti sunması sayesinde şirketimizde yılın her döneminde büyük talep görmektedir. Halınızın her zamankinden daha sağlıklı, hijyenik ve lekesiz görünmesi için profesyonel halı yıkama hizmetleriyle yıkanmasında fayda vardır. Bu alanda başka bir yerde bulamayacağınız en kaliteli hizmet şirketimiz tarafından sunulmaktadır.

Kıraç halı yıkama servisi, halılarınızın ömrünü uzatan üstün temizlik yöntemleri kullanır. Profesyonel bir temizlik için şimdi arayın!

Evinizdeki halınız sadece işlev açısından değil, tasarım açısından da önemli bir yatırımdır. Size yıllarca keyif vermesi için neden onunla ilgilenmeye yatırım yapmıyorsunuz?

Kıraç halı yıkama telefon

Halınızın güzel görünmesini ve yıllarca dayanmasını istiyorsanız, ona çok iyi bakmanız gerekir.

Kirlilik miktarına ve aldığı yaya trafiğine bağlı olarak enaz 6-12 ayda bir profesyonellerce temizlenmesini içerir.

Kıraç halı yıkama servisi size bu hizmeti ekonomik fiyatlar ve üstün temizleme yöntemleri ile sunmaktadır. Şimdi, Kıraç’taki müşterilerimizin firmamız hakkında yaptıkları yorumları inceleyin ve kararınızı verin. Kıraç halı yıkama yorumları

Sektördeki en başarılı halı yıkama firmalarından biri olarak gösterilen ekibimizin deneyimli bir personel kadrosu mevcuttur. Bu sayede halı yıkama işlemleri sırasında problemlerle karşılaşmadan nerede ne yapılması gerekiyorsa anında çözümler sunulmaktadır. En güvenilir halı yıkama firmaları arasında gösterilen ekibimize siz de gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Son teknoloji halı yıkama makinelerinin yanı sıra hijyenik ve antibakteriyel temizlik ürünleri kullanımına ara verilmeden devam edilmektedir.

Öneriliyor… Esenyurt Halı Yıkama
Kıraç Halı Yıkama Fabrikası
Kıraç Halı Yıkama Fabrikası

Sektörde Güvenilir Halı Yıkama Hizmetleri

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren halı yıkama fabrikamızda yılın her döneminde en uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet sunulur. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan ekibimizde tecrübeli hizmetler dikkat çekicidir. Halı yıkama işleri evde yapılacak kadar basit değildir. Bu yüzden evde kendi başınıza halı yıkamak yerine bu işi profesyonellere bırakmanızda fayda vardır. En hijyenik sonuçlara ulaşmak ve halılardaki en inatçı lekeleri bile halıya zarar vermeden temizlemek için özel teknolojili halı yıkama makineleri kullanılmalıdır.

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız kalitede halı yıkama hizmeti alabilmek için en doğru yerdesiniz. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğu ve aynı zamanda güler yüzlü hizmet sunulan şirketimizde halı yıkama işlemleri kusursuz kalitede gerçekleştirilir. Halılarınız evinizden özenle rulo yapılarak alınır ve hiçbir başka müşterimizin halısına değmeden ve temas etmeden son teknoloji donanımlı halı yıkama fabrikamıza getirilir. Gözünüz gibi baktığınız halılarınızı bile gözü kapalı emanet edebileceğiniz halı yıkama firmamıza gönül rahatlığı ile güvenip kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Uygun Fiyatlı Halı Yıkama Fabrikası

Müşterilerimiz halı yıkama konusunda en çok merak ettiği aşamalardan biri de halıların türüne göre nasıl yıkandığı konusudur. Bilindiği üzere dokuma ve materyal farklılığı bakımından halılar pek çok farklı çeşide ayrılmaktadır. Kıraç halı yıkama fiyatları konusunda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet prensibi geliştiren ekibimizde hızlı ve güvenilir hizmetler yer almaktadır. Bütçenizi yormadan halı yıkama fiyatlarından şu şekilde yararlanabilirsiniz:

 • Makine halısı yıkama fiyatları
 • Dokuma Shaggy halı yıkama fiyatları
 • Yolluk halı yıkama fiyatları
 • El dokuma Nepal halı yıkama fiyatları
 • Çin halısı yıkama fiyatları
 • El dokuma yerli halı yıkama fiyatları
 • Akrilik halı yıkama fiyatları
 • Bambu Nepal halı yıkama fiyatları
 • Tek halı yıkama fiyatları
 • Nepal makine halısı yıkama fiyatları
 • Pamuk halı yıkama fiyatları
 • Halıfleks halısı yıkama fiyatları
 • Simli, beyaz veya oymalı halı yıkama fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0212 852 50 96

TÜRBİRİMFİYAT
Kaymaz Halı50,00₺
Makine Halı yıkama 55,00₺
Akrilik (polyester)halı yıkama 60,00₺
Shaggy halı yıkama 60,00₺
Shaggy(Dokuma) halı yıkama 100,00₺
Milas Halı yıkama100,00₺
Bünyan halı90,00₺
ısparta kilim yıkama 90,00₺
çin halısı yıkama 150,00₺
yürük halı yıkama 100,00₺
Bambu halı yıkama 150,00₺
İran halı yıkama 200,00₺
ipek halı yıkama 200,00₺
Milas Halı yıkama 100,00₺
Nepal Halı yıkama 150,00₺
Step kilim yıkama 150,00₺
Hereke halı yıkama 100,00₺
patchwork halı yıkama 150,00₺
Koltuk yıkama YıkamaTAKIM900,00₺
Köşe Takım yıkamaTAKIM900,00₺
Sandalye yıkama tekli100,00₺
Yatak yıkama çifli800,00₺
yatak ttekli600,00₺
Stor perdem260,00₺
battaniye tane300,00₺
yorgantane350,00₺

Hızlı ve pratik bir şekilde yıkanan halıların fiyatları da farklı şekilde sıralanmaktadır. Yün ve el dokuma halıları daha özel yıkama yöntemleri gerektirdiği için bu sektörde farklı fiyat baremiyle fiyatlandırılır. Siz de bütçenizi yormadan en kısa sürede en ideal sonuçlara ulaşmak istiyorsanız halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hemen deneyimli halı yıkama personelimizle iletişime geçerek halılarınız için en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Memnuniyet Odaklı ve Güvenilir Hizmet

Kurulduğu günden bu yana kendi bölgesinde en çok tercih edilen halı yıkama fabrikası olarak adından sık sık söz ettiren firmamızda güvenilir kalite çok önemlidir. Bu yüzden siz de halılarınızın kıymetini biliyorsanız halılarınızın zarar görmeden yıkanması için profesyonel yöntemleri tercih etmenizde fayda vardır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen ekibimiz evinize gelerek yıkatmak istediğiniz halıları sizin için özel rulolar haline getirerek paketleyip yıkamaya hazır hale getirmektedir. Bu süreçte en avantajlı sonuçlara ulaşmak için tek yapmanız gereken halı yıkama hizmetleri için deneyimli ekibimize ulaşmak olmalıdır.

Halılarınız herhangi bir müşterinin halısı ile temas etmeden yıkanıp kurutulmaktadır. Günümüzde halı yıkama işlemleri kadar kurutma sürecine de büyük önem verilmesi gerekir. En önemli halı yıkama ve kurutma süreçlerinde özel olarak hazırlanmış havalı ortamlar öne çıkmaktadır. Bu sayede halılarınız yıkandıktan sonra güneşin yakıcı etkisine doğrudan maruz kalmadan en kısa sürede ve hızlı bir şekilde kurutulduğu için sizlere hemen teslim edilebilmektedir. Halılarınızda güneş yanığı ve lekesi gibi problemler olmasını istemiyorsanız bu tür teknolojik kurutma yöntemlerini seçen ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Deneyimli Halı Yıkama Personel Desteği

Halı yıkama sektörünün içinden yetişmiş deneyimli ve çalışkan ekibimiz sayesinde kısa sürede istediğiniz kalitedeki hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerinde her zaman son teknoloji makineler ve kurutma odaları kullanıldığı için sürecin başarılı şekilde sonuçlandığını bilmeniz yeterlidir. Şirketimizin tecrübeli halı yıkama ekibiyle iletişime geçerek şu süreçlerden yararlanabilirsiniz:

 • Tecrübeli halı yıkama ekibimiz evinize gelerek halıları kendileri rulo haline getirip taşımaya hazırlar.
 • Rulo haline getirilen halılar için yıkama ücreti de bu süreçte hesaplanır.
 • Halının türüne ve metrekare ebatlarına göre hesaplamalar yapıldıktan sonra ücretsiz halı yıkama servisi ile fabrikaya getirilir.
 • Fabrikaya gelen halılar hemen son teknoloji halı yıkama makineleri ile yıkamaya alınır.
 • Halılarınız grup halinde yıkanır ve yine grup halinde kurutmaya alınır bu sayede diğer müşterilerin halıları ile temas etmeden sağlıklı ve hijyenik bir işlem yapılır.
 • Yıkanan halılarınızın toplanması ve kurutma odasına alınması çok daha etkilidir.
 • Kuruma odasında güneş ışığına maruz kalmadan ve güneş yanığı olmadan kurutma işlemleri tamamlanmaktadır.
 • Daha sonra deneyimli halı yıkama personelimiz tamamen nemden arındırılan halılarınızı paketleme odasına alır.
 • Bu odada halı yıkama işlemleri sonrası özel olarak üretilen parfümler sıkılır ve halınız son kez fırçalanır.
 • Estetik anlamda mükemmel seviyeye gelen halılarınız özenle ambalajlanır ve yeniden halı yıkama servisi kullanılarak evinizde size teslim edilir.

Ücretsiz Halı Yıkama Servis Hizmeti

Görüldüğü üzere baştan sona profesyonel bir şekilde ilerleyen halı yıkama işlemlerinde müşteri memnuniyeti sağlayan pek çok avantaj mevcuttur. Özellikle ücretsiz halı yıkama servis hizmeti ile halılarınızı taşımak zorunda kalmadan en kısa sürede yıkatıp evinizde yerlerine serdirebilirsiniz. Tek kılınızı kıpırdatmadan alacağınız bu hizmetler sayesinde hem zamandan hem de enerji tasarrufundan yararlanabilirsiniz. Özellikle bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin evinde de siz orada olmasanız bile bu şekilde profesyonel kalitede bir hizmet alabilirsiniz.

Her Halıya Uygun Yıkama Yöntemleri

Halılarınızın türüne ve kullanılan materyaline göre en ideal yıkama yöntemlerine en kısa sürede ulaşmak mümkündür. Her halıya uygun halı yıkama yöntemlerini kullanarak halılarınızın muhteşem bir şekilde görünmesini ve aynı zamanda sağlıklı kullanım avantajı sunmasını sağlayabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Kıraç halı yıkama firmamızda her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Bayram zamanlarından önce avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Halılarınızın Ömrünü Uzatabilirsiniz.

Kıraç Halı Yıkama’yı aradığınızda, tamamladığı her işte detaylara verdiği önemle tanınan, yetkili bir ekibi aradığınızdan emin olabilirsiniz!

Yaptığımız şeyden gurur duyuyoruz ve bunu fazladan yol kat etmek için yaptığımız küçük şeylerde görebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz her evde, orada yaşayan ailenin tam memnuniyeti için, derinlemesine temizliğe özel önem veriyoruz.

Halılarınızı olabildiğince temiz teslim ettiğimizden emin olmak bizim için çok önemli, bu sayede daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz.

Kıraç Halı Yıkama
Kıraç Halı Yıkama

Halı Temizliğinin Faydaları

Çevresel araştırmalar, iç hava kalitesinin aslında dış hava kalitesinden 100 kat daha kötü olabileceğini göstermektedir. Kirlenmiş havayı solumak özellikle bebekler, yaşlılar, solunum ve alerji sorunları olan kişiler için zararlıdır. Düzenli süpürmeyle birleştirildiğinde profesyonel halı temizliği, evinizin aileniz için sağlık sorunlarına neden olabilecek hava kaynaklı kirleticilerden arındırılmasını içerir. Üstelik halınızın ömrünü de uzatacak!

Kıraç Halı Yıkama Memnuniyet Garantisi

Zararlı kimyasarllardan %100 arındırılmış, bitki özlü doğal çözeltiler kullanıyoruz. Yıkama parkurumuzda el değmeden yıkanan halılarınız her seferinde taze ve temiz su kullanılarak temizliği yapılıyor. Alerjenlerin, evcil hayvan kalıntılarının ve diğer tahriş edici lekelerin çözülmesinde etken maddeler kullanarak yüksek verim elde ediyoruz.

Kıraç Halı Yıkama’nın Faydaları

Pek çok insan, bir alan halısını temiz tutmak için süpürmenin yeterli olduğunu düşünür veya daha derin bir temizlik için kendi kendine temizlik ürünlerini kullanıyor.

Ne yazık ki, bu yaklaşımların her ikisi de genellikle halınıza zarar verir.

Elektrikli süpürge ile halı yüzeyindeki toz, kir, evcil hayvan tüyü ve diğer kalıntıları temizlemek için harikadır.

Düzenli olarak yapılmalıdır ve bu parçacıkların, halının derinliklerine düşmesini önlemeye yardımcı olabilir.

Ancak halınızın derin katmanlarına zamanla kir ve artık birikir ve vakum bu alana etki edemez.

Kıraç’daki Aktepe Halı Temizleme’de, bu derin katmanlara ulaşmak ve kiri çıkarmak için son teknoloji ürünü, endüstriyel makineler kullanıyoruz.

Birçok kişi, kendi halılarını, kendin yap temizlik ürünleri ile temizlemeye çalışır. Bu yardımcı olabilirken, genellikle halılarınızda onarılamaz hasara yol açar.

Halınız için yanlış türde temizleyici kullanırsanız veya çok sert fırçalarsanız, halı liflerine veya rengine zarar verir.

Kıraç’ta profesyonel bir halı temizleme şirketi ile çalışmanız bu sorunların önüne geçmenizi sağlar.

Temizleme yöntemlerimizi halınızın ihtiyaçlarına göre uyarlayarak, uğraştığımız halı türünü, aşınma ve yıpranma derecesini analiz etmek için zaman ayırıyoruz.

Ayrıca evcil hayvanlardan, yiyeceklerden, kirden, içeceklerden, yağdan veya mürekkepten kaynaklanan lekeleri çıkarmak için güvenilir teknikler geliştiriyoruz.

En İyi Kıraç halı yıkama

Kıraç halı yıkama, Yakın çevresindeki alanlarda halı temizliği için bir numaralı seçiminizdir.

Ve sakinlerine on yıldan fazla bir süredir yüksek kaliteli, uygun fiyatlı halı temizleme hizmetleri sunar.

Müşterilerimizden mükemmel yorumlar topladık ve Halı yıkama denetleyicilerinden A+ derecesi aldık.

Profesyonel temizleyicilerimiz, halılarınız dahil olmak üzere ihtiyaçlarınızı karşılamak için yalnızca en iyi halı temizleme kaynaklarını tercih ediyor.

Bölgenizde en ekonomik fiyatlardan halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, size iyi bir teklifimiz var.

Bu teklif sonsuza kadar sürmeyecek, bu yüzden bugün arayın!

Sorularınız mı var? ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

Halı yıkama hizmetlerinde kampanyalı fiyatlar! Üstün temizlik hizmetlerini şimdi çok daha ucuza almak için Şimdi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Halılarımı ne kadar sürede teslime diyorsunuz?

Ortalama olarak 2-3 gün içinde teslim ediyoruz. Bayramlar, Yılbaşı ve Bahar Temizliği gibi yoğun dönemlerde bu süre 1 gün daha uzayabilir.

Deterjanlarınız çocuklarımız ve / veya evcil hayvanlarımız için güvenli mi?

Deterjanlarımız ve işlemlerimiz, siz ve aileniz için güvenlidir. Halılarınızdaki deterjanı ve kiri çıkarmak için çevre dostu çözümler kullanıyoruz. Doğru çıkarma, halınızın tamamen temizlenmesini sağlar.

Bütün lekelerin çıkarılacağını garanti ediyor musunuz?

Işıltı Temizleyiciler herhangi bir inatçı lekenin çıkarılmasını garanti edemez. En yüksek kalitede temizlik ve leke çıkarmayı gerçekleştirmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanıyoruz; ancak bazı zorlu lekeler kalıcı olarak halının liflerine yerleşir ve çıkarılamaz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için leke bulaştığı anda müdahale etmek, halıyı kurtarmanıza olanak tanır. https://www.aktepeyikama.com/kategori/hali-yikama/ kategorimizde bu mühaleleri nasıl yapacağınız hakkında bilgiler veriyoruz. Mutlaka incelemelisiniz.

Halımı ne sıklıkla temizletmeliyim?

Halılarınızı 6 – 12 ayda bir temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu servis aralığının çoğu halı türü için etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, halıların durumunu korumak için üreticinin talimatlarına göre, gerektiği sıklıkta temizlenmelidir.

Profesyonel halı temizliği gerekli mi?

Evet. İç mekan hava kalitesini iyileştirmek, halınızın görünümünü ve hissini korumak ve halı garantinizin bozulmaması için profesyonel halı temizliği önerilir. Profesyonel halı temizliği sadece halınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda halınızdaki yağı, kiri ve yağı günlük kullanımdan çıkarır.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

Phone icon
0212 852 50 96
WhatsApp icon
WhatsApp