Kıraç Halı Yıkama

Yılların deneyimi ve tecrübesini bir araya getirip, teknolojik çözümlerle birlikte detaylı temizlik sunan Kıraç halı yıkama firmamız İstanbul’un ilçelerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibiyle hareket edip, sektördeki gelişimlerin uygulayıcısı olarak halı yıkama işleminde farklılık yaratan firmamız, sektörde tam otomatik halı yıkama makinesi ile birçok firmaya öncülük etmiştir.

Firmamız halı yıkama konusunda teknolojiye önem verir ve bu da daha kaliteli halı yıkama olarak memnuniyet oluşturur. Yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz güven aynı zamanda fiyatlarımıza da etki etmiştir. Biz İstanbul’un birçok halı yıkama firmasından çok daha uygun fiyatla halılarınızı ykayabiliriz.

Halılar düzenli olarak temizlik gerektiren eşyaların başında gelir. Zamanla halı kullanılsın ya da kullanılmasın üzerinde toz ve aktar biriktirir. Bu zamanla halının dibine doğru inen bir sonuç ortaya çıkaracağından temizlik yapılmadığı takdirde halı yalnızca kirli görünmenin dışında sağlıksız bir ortam oluşmasına neden olacaktır. Düzenli yıkanan halıda ise böyle bir problem olmaz. Ancak halı yıkanırken mutlaka doğru firmayı tercih etmeniz gerekir. Çünkü yıkama yalnızca halının temiz olmasını değil aynı zamanda zarar görmemesini de kapsar.

Halınız uygun temizlik ürünleri kullanılarak yıkandığında uzun süre boyunca kullanıma hazır halde kalır.

Çocuklu evlerde ise halı temizliğine daha çok dikkat etmek gerekir. Çünkü halı yalnızca üzerine basmaya yaramaz. Aynı zamanda çocukların da oyun sahasıdır. Halının üzerinde oynayan çocuk her türlü mikroba açıktır. Dolayısıyla çocuğunuzun sağlığını korumak ev içerisinde ilk halıdan başlar. Halınız ne kadar temiz olursa çocuklarınız da o kadar sağlıklı kalmaya devam edecektir.

Kıraç halı yıkama olarak halı ve koltuklarınızda temizlik yapılırken uygun deterjanların kullanılmasına önem veririz. Hazırlamış olduğumuz özel şampuanlarımız halılarınızdaki kirleri yok ederken aynı zamanda hijyenik sonuçlar bırakır.

Halı Yıkama Aşamaları Nelerdir?

Kıraç halı yıkama olarak halılarınız evinizden ücretsiz servis araçlarıyla alınır ve tesise getirilir. Bilgisayar kaydı yapılan halılar birbirinden ayrıştırılmış olur ve diğer halılarla karışma olmaz. Fabrikamızda ilk işlemden geçirilirken halınızın üzerindeki tozlar arındırılır ve bu da yıkama sırasında hijyenik bir halı ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Ön işlem sonrasında halılarınız otomatik makinelerimizde yıkanır temizlenip kuruduktan sonra ambalajlanarak tekrar evinize kadar bırakılır.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.