Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt halı yıkama servisi sizlere %100 hijyen sağlayan, derinlemesine temizlik hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Aktepe halı yıkama servisi, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Mehterçeşme, Esenkent, Yakuplu, Kıraç ve Bahçeşehir bölgelerine çeyrek asırdır profesyonel temizlik hizmetleri veren, yerel bir aile şirketidir. Firmamız hakkında detaylı bilgileri Hakkımızda sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Yazımızın devamında hizmetlerimizi detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Bu makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

Kalabalık şehirler insan hayatını direkt etkileyen faktörlerle doludur. Bunların başında stres ve hava kirliliği gelmektedir. Hepimiz akşam evimize geldiğinde yorgunluğumuzu atmak isteriz. Ancak, şehrin kasveti, evlerimize de doğrudan etki etmekte ve odanızın hava kalitesi sağlıklı bir dinlenmeyi engellemektedir.

İşte bu noktada halı ve koltuklar başta olmak üzere, evdeki eşyaların hijyeni ön plana çıkıyor. Halı ve koltuklarınız yüksek oranda tozu bünyesinde barındırır. Bununla da kalmaz, maytlar, akarlar, yiyecek kırıntıları, evcil hayvan koku veya idrarı gibi durumlara sürekli olarak maruz kalır ve odanızın hava kalitesine etki eder.

Sağlıklı bir yaşam alanı için en çok gereken şey, temizliktir. Temiz bir odanın hava kalitesi artar ve buna bağlı olarakta sağlığınıza doğrudan pozitif etki eder.

Esenyurt’ta yaşıyorsanız, yukarıda saydığımız etkenleri sizde çok yakından tanıyor olmalısınız. Peki ne yapacağız?

Dünya temizlik uzmanları ortalama bir ev halısının, yılda en az 2 defa, profesyonellerce temizlenmesini önermektedir. Siz bu yıl kaç defa halı ve koltuklarınızı yıkattınız?

Esenyurt halı yıkama hizmetleri, son yıllarda yaptığı yatırımlarla kişiye özel yıkama sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Kişiye özel yıkama sayesinde hiçbir şekilde bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz. Ve hatta kendi halılarınız bile birbiri ile temas etmeden yıkanıyor.

Evde Halı Yıkama İpuçları!
Evde halı bakımı ve anında leke müdahalesi gerektiren durumlarda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Çok işinize yarayacak bu özel tüyoları, uzmanlarımız sizin için bir rehber haline getirdi.

İncelemek için tıklayın »

Esenyurt En İyi Halı Yıkama Servisi

Esenyurt en iyi halı yıkama firmaları arasında olan işletmemiz, yüksek kalitede temizliği, en ucuz fiyat politikaları ile sunmayı garanti ediyor. Güleryüzlü hizmet anlayışı ile Esenyurt’taki müşterilerimizin çeyrek asırdır hizmetindeyiz.

Servisimizde, insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Daha önce de söylediğimiz gibi, müşterilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önce gelmektedir. Bu sebeple fabrikamız halı yıkama talimatları dışında hiçbir ekstra işlem yapmamaktadır.

Halı yıkama talimatları, halınızın alt kısmındaki etikette bulunmaktadır. Siz de bu talimatlara göre evdeki periyodik bakımlarınızı yapabilirsiniz. Yada aşağıdaki bağlantıdan sizin için hazırladığımız “Evde halı yıkama ve bakımı ipuçları rehberi”ni inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında kurumsal alt yapısıyla hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple hareket ederek uzman çözümler sağlar. Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren ve ihmal edilmeyecek hassasiyette bir konudur. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz firmayı önceden biliyor ya da referanslar doğrultusunda tercih etmek gerekir. Firmamız yalnız halı yıkama değil aynı zamanda koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi uzmanlık gerektiren bir hizmette sağlamaktayız.

İstanbul Esenyurt halı yıkama başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Aktepe Temizlik, Esenyurt’un profesyonel ve kurumsal ilk halı yıkama firmasıdır.

Yıkama tesisimizde makine parkurumuz teknolojinin son ürünü olmakla birlikte % 100 kapasite ile hizmet vermektedir. Cihazlarımız bilgisayarlı sisteme sahiptir.

Her yıkama işlemini garantili olarak gerçekleştiririz. Yıkama hizmetimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmet her zaman en iyisi olması odaklıdır. Bu nedenle biz müşteri memnuniyetine önem veririz.

Halı yıkama işlemi sırasında kullanmış olduğumuz malzeme ve temizleyicilerimizin tamamı insan sağlığına zarar vermez.

Firmamız hizmetlerinin tamamında birinci sınıf hareket eder. Tesisimize getirilen halılarınız için takip edilen yol şöyledir:

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Toz Alma

Tesisimize getirilen halılarınız ilk olarak cins ve özelliklerine göre ayrılır. Halılarınızda tam bir hijyen sağlanması için öncelikli olarak toz alma işlemi yapılır. Çırpma aşamasında insan gücünün dışında makinelerden de destek alınarak gerçekleştirilir.

Yıkama İşlemi

Halıların üzerindeki tozlar alındıktan sonra yıkama aşamasına geçilir, yıkama işlemi tam otomatik makinelerde ve halının cinsine uygun hassasiyette yapılır. Halılarınızın yıkanması aşamasında kimyasal içermeyen doğal deterjanlar kullanılır. Bu sayede çocuklarınız ve sizin sağlığınız korunmuş olur.

Kurutma İşlemi

Halılar yıkandıktan sonra kurutma aşamasına geçilir. Kurutma işlemi klima teknolojisiyle yapılır bu nedenle mevsimsel hava değişimleri halının kurutma süresini etkilemez. Biz yaz ya da kış mevsim fark etmeksizin halıların temizliğini gerçekleştiririz.

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Neden Kurumsal Halı Yıkama?

Halı yıkama çoğu insan tarafından basit bir işlemmiş gibi görülüyor olsa da bunun altında ciddi bir emek vardır. Biz profesyonel kurumsal bir halı yıkama firması olarak her zaman işimizi en ciddi haliyle yapmaya özen gösteririz.

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

 

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096