Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt halı yıkama, üstün temizlik hizmetlerini, en ekonomik fiyat politikası ile sunuyor. Halı yıkama telefon 0212 852 50 96

Aktepe halı yıkama servisi, Esenyurt bölgesine çeyrek asırdır profesyonel temizlik hizmetleri veren, yerel bir aile şirketidir. Firmamız hakkında detaylı bilgileri Hakkımızda sayfamızdan inceleyin.

Yazımızın devamında hizmetlerimizi detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Bu makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

Halı Yıkama Fiyatları

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0212 852 50 96

TÜRBİRİMFİYAT
Kaymaz Halı50,00₺
Makine Halı yıkama 55,00₺
Akrilik (polyester)halı yıkama 60,00₺
Shaggy halı yıkama 60,00₺
Shaggy(Dokuma) halı yıkama 100,00₺
Milas Halı yıkama100,00₺
Bünyan halı90,00₺
ısparta kilim yıkama 90,00₺
çin halısı yıkama 150,00₺
yürük halı yıkama 100,00₺
Bambu halı yıkama 150,00₺
İran halı yıkama 200,00₺
ipek halı yıkama 200,00₺
Milas Halı yıkama 100,00₺
Nepal Halı yıkama 150,00₺
Step kilim yıkama 150,00₺
Hereke halı yıkama 100,00₺
patchwork halı yıkama 150,00₺
Koltuk yıkama YıkamaTAKIM900,00₺
Köşe Takım yıkamaTAKIM900,00₺
Sandalye yıkama tekli100,00₺
Yatak yıkama çifli800,00₺
yatak ttekli600,00₺
Stor perdem260,00₺
battaniye tane300,00₺
yorgantane350,00₺

Kalabalık şehirler insan hayatını direkt etkileyen faktörlerle doludur. Bunların başında stres ve hava kirliliği gelmektedir. Hepimiz akşam evimize geldiğinde yorgunluğumuzu atmak isteriz. Ancak, şehrin kasveti, evlerimize de doğrudan etki etmekte ve odanızın hava kalitesi sağlıklı bir dinlenmeyi engellemektedir.

İşte bu noktada halı ve koltuklar başta olmak üzere, evdeki eşyaların hijyeni ön plana çıkıyor. Halı ve koltuklarınız yüksek oranda tozu bünyesinde barındırır. Bununla da kalmaz, maytlar, akarlar, yiyecek kırıntıları, evcil hayvan koku veya idrarı gibi durumlara sürekli olarak maruz kalır ve odanızın hava kalitesine etki eder.

Sağlıklı bir yaşam alanı için en çok gereken şey, temizliktir. Temiz bir odanın hava kalitesi artar ve buna bağlı olarakta sağlığınıza doğrudan pozitif etki eder.

Esenyurt’ta yaşıyorsanız, yukarıda saydığımız etkenleri sizde çok yakından tanıyor olmalısınız. Peki ne yapacağız?

Dünya temizlik uzmanları ortalama bir ev halısının, yılda en az 2 defa, profesyonellerce temizlenmesini önermektedir. Siz bu yıl kaç defa halı ve koltuklarınızı yıkattınız?

Esenyurt halı yıkama hizmetleri, son yıllarda yaptığı yatırımlarla kişiye özel yıkama sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Kişiye özel yıkama sayesinde hiçbir şekilde bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz. Ve hatta kendi halılarınız bile birbiri ile temas etmeden yıkanıyor.

Evde Halı Yıkama İpuçları!
Evde halı bakımı ve anında leke müdahalesi gerektiren durumlarda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Çok işinize yarayacak bu özel tüyoları, uzmanlarımız sizin için bir rehber haline getirdi.

İncelemek için tıklayın »

Esenyurt En İyi Halı Yıkama Servisi

Esenyurt en iyi halı yıkama firmaları arasında olan işletmemiz, yüksek kalitede temizliği, en ucuz fiyat politikaları ile sunmayı garanti ediyor. Güleryüzlü hizmet anlayışı ile Esenyurt’taki müşterilerimizin çeyrek asırdır hizmetindeyiz.

Servisimizde, insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Daha önce de söylediğimiz gibi, müşterilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önce gelmektedir. Bu sebeple fabrikamız halı yıkama talimatları dışında hiçbir ekstra işlem yapmamaktadır.

Halı yıkama talimatları, halınızın alt kısmındaki etikette bulunmaktadır. Siz de bu talimatlara göre evdeki periyodik bakımlarınızı yapabilirsiniz. Yada aşağıdaki bağlantıdan sizin için hazırladığımız “Evde halı yıkama ve bakımı ipuçları rehberi”ni inceleyebilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında kurumsal alt yapısıyla hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple hareket ederek uzman çözümler sağlar. Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren ve ihmal edilmeyecek hassasiyette bir konudur. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz firmayı önceden biliyor ya da referanslar doğrultusunda tercih etmek gerekir. Firmamız yalnız halı yıkama değil aynı zamanda koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi uzmanlık gerektiren bir hizmette sağlamaktayız.

İstanbul Avcılar halı yıkama başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Aktepe Temizlik, Esenyurt’un profesyonel ve kurumsal ilk halı yıkama firmasıdır.

Yıkama tesisimizde makine parkurumuz teknolojinin son ürünü olmakla birlikte %100 kapasite ile hizmet vermektedir. Cihazlarımız bilgisayarlı sisteme sahiptir.

Her yıkama işlemini garantili olarak gerçekleştiririz. Yıkama hizmetimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmet her zaman en iyisi olması odaklıdır. Bu nedenle biz müşteri memnuniyetine önem veririz.

Halı yıkama işlemi sırasında kullanmış olduğumuz malzeme ve temizleyicilerimizin tamamı insan sağlığına zarar vermez.

Firmamız hizmetlerinin tamamında birinci sınıf hareket eder. Tesisimize getirilen halılarınız için takip edilen yol şöyledir:

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

HALIDAN LEKE ÇIKARMA HİZMETİ

Halınızın üzerinde inatçı bir leke varsa halı leke çıkarma hizmetlerini düşünebilirsiniz. Bu hizmetler, halınızı buharla temizleme masrafına girmeden temizlemenizi sağlar. Halıların buharla temizlenmesi, nerede yaptırdığınıza bağlı olarak çok pahalı olabilir. Sadece çok paraya mal olmakla kalmaz, aynı zamanda düzgün temizlenmemiş halıyı geri alma, muhtemelen kirli ve düzensiz görünmesi olasılığı vardır. Halınızı buharla temizlemenin bir başka sorunu da bazı insanların temizlik kimyasallarına bağımlı hale gelmesidir.

Evinizde halılarınız varsa ya da sadece kilimleriniz varsa bile halı leke çıkarma hizmetini düşünmelisiniz. Kilim, halı ve döşemeli mobilyalardan lekeleri çıkarmak için çeşitli çözümler sunarlar. Bu büyük lekeler için çoğu profesyonel şirket lekeleri çıkarmak için Vakum kullanır. Çıkarılması zor veya küçük olanlar gibi daha küçük lekeler için, halı lekesi çıkarma hizmeti, fırça eki olan bir halı temizleyici kullanır.

Müşterilerine çeşitli hizmetler sunan birçok profesyonel halı yıkama hizmeti bulunmaktadır. Halınızın üzerinde inatçı bir leke varsa bu hizmetlerden birini düşünebilirsiniz. Halılarınızın profesyoneller tarafından temizlenmesi, ileride oluşabilecek lekelerin oluşma olasılığını ortadan kaldırır. Ayrıca, her yıkamaya karar verdiğinizde halılarınızın düzgün bir şekilde temizleneceği konusunda size huzur verir. Birçok insan, halıları için profesyonel halı leke çıkarma hizmetlerine harcamak istediklerinden daha fazlasını ödemekten mutludur.

Küf lekesi nasıl çıkarılır

Küf lekelerini halı yüzeyinden çıkarmak genellikle çok zordur ve bu özellikle geniş bir küf alanıyla uğraşırken geçerlidir. Hızlı çalışmanız gerekecek, çünkü herhangi bir gecikme halınıza zarar verebilir ve küfün daha sonra geri gelme olasılığını artırabilir. Küf lekesinin nasıl çıkarılacağını öğrenmenin bir yolu, emici bir bez veya sünger alıp lekenin kaynağına batırmaktır. Bu emicileri bulmakta sorun yaşıyorsanız, bunları bir temizlik mağazasından veya süpermarketten de satın alabilirsiniz.

Bezi küfün kaynağına batırdıktan sonra leke, küf lekesini malzemenizin yüzeyinde yukarı ve aşağı hafifçe ovalamak için kullanın. Bu, küf sporlarına bağlı olan toprağı gevşetmeye ve yüksek konsantrasyonlarda mevcutlarsa onları yerinden çıkarmaya yardımcı olacaktır. Leke gevşeyene kadar halıyı ovmaya devam ettiğinizden emin olun. Toprak gevşediğinde, malzemenizi su ve sabunla yıkayın ve kurumaya bırakın. Toprağı çıkarmak için sert bir fırça kullanarak alanı hafifçe fırçalayın ve küf lekesinden kurtulmak için çok hızlı hareket etmediğinizden emin olun.

Küf lekesini çıkarmanın başka bir yolu çamaşır suyu kullanmaktır. Büyük bir şişe çamaşır suyuna ve bazı plastik torbalara ihtiyacınız olacak. Torbayı çamaşır suyu çözeltisine batırın ve ardından torbayı küf lekesinin üzerine yerleştirin. Gece boyunca bırakın ve ardından leke kaybolana kadar işlemi tekrarlayın. Etkilenen bölgeye herhangi bir şey yerleştirmeden önce alanın tamamen kurumasına izin verdiğinizden emin olun.

Esenyurt halı yıkama servisi çok özel leke çıkarma yöntemleri ile halılarınıza gereken en üst düzey temizliği garanti ediyor. Tamamen doğal solüsyonlar ve el işçiliği ile titizlikle küf vb. tüm leke sorunlarında uzman çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

 

Sosyal medyadan bizi takip edin, sık sık güncellenen kampanya ve hediye çekilişlerimize katılın!

https://www.facebook.com/aktepehaliyikamahizmeti

 

Phone icon
0212 852 50 96
WhatsApp icon
WhatsApp