Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, düzenli kullanım sonucunda ya da dikkatsizlik neticesinde koltuklarınızda oluşabilecek lekeleri hızlı bir şekilde temizler ve hijyenik bir görüntü sağlar.

Esenyurt Koltuk Yıkama
Esenyurt Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hassas ve dikkat gerektiren bir hizmettir. Çünkü koltuğu yanlış malzemelere ya da ürünlerle temizlemeye veya yıkamaya çalışırsanız ister istemez zarar verirsiniz. Piyasa da daha önce halı yıkamasına karşın koltuk yıkama konusunda deneyimi olmamasına karşın bu hizmeti vermeye çalışan pek çok firma vardır. Yıkama bir süreçtir ve deneyim ister. Eğer siz bu alanda daha önce tecrübe yaşamamışsanız o zaman halı ya da koltuk yıkama konusunda da hiçbir tecrübeye sahip değilsiniz demektir. Dolayısıyla insanların size güvenerek emanet etmiş olduğu koltuklara zarar verebilirsiniz.

Esenyurt Koltuk Yıkama
Esenyurt Koltuk Yıkama

Koltuklara zarar verme birkaç dakikada mümkün olabilecek bir durumdur. Çünkü beklemediğiniz bir zaman ve beklemediğiniz bir anda koltuklarınızda zarar oluşabilir. Biz Esenyurt koltuk yıkama firması olarak bunun olmasına müsaade etmedik ve etmeyiz. Çünkü biz bu alanda yılların tecrubesiyle hareket eden güçlü bir ekibiz.

Esenyurt Koltuk Temizliği

Esenyurt, İstanbul’un merkez ilçelerinden biridir ve birçok kişinin yaşadığı bu yerde hizmet sektörünün de sürekli bir hareket halinde olduğu bilinir. Halı yıkama sektöründe bölgede hizmet veren çok sayıda yerin olduğunu biliyoruz, ancak az önce de belirttiğimiz gibi bu alanda tecrübe çok önemlidir. Biz firma olarak son teknolojik makinelere sahibiz ve teslim aldığımız koltuklar uygun makineler kullanılarak temizlenir. Yıkama sırasında buhar makineleri kullanılır ve bu sayede koltuklarınıza derinlemesine işleyen kirlerde arındırılmış olur.

Esenyurt Koltuk Yıkama
Esenyurt Koltuk Yıkama

Bu zamana kadar evde koltuk yıkatmamışsanız ister istemez bir tedirginlik yaşayabilirsiniz. Çünkü sizin günlerce temizlemeye ve silmeye çalıştığınız koltukların çok kısa bir süre içerisinde ilk günkü gibi temiz olması şaşırtıcıdır. Esenyurt koltuk yıkama firmamız Aktepe Temizlik kullanmış olduğu makinelerle imkansız gibi görüneni başarır ve koltuklarınızı daha canlı bir hale getirir.

Koltuk yıkama ya da halı yıkama mutlaka uzman eller tarafından yapılan bir işlemdir. Çünkü bu işlem sırasında temizliği yapılan kumaşın cinsini bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekir.

İstanbul koltuk yıkama hakkında bizimle https://www.aktepeyikama.com/ adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0212 852 50 96

TÜRBİRİMFİYAT
Kaymaz Halı50,00₺
Makine Halı yıkama 55,00₺
Akrilik (polyester)halı yıkama 60,00₺
Shaggy halı yıkama 60,00₺
Shaggy(Dokuma) halı yıkama 100,00₺
Milas Halı yıkama100,00₺
Bünyan halı90,00₺
ısparta kilim yıkama 90,00₺
çin halısı yıkama 150,00₺
yürük halı yıkama 100,00₺
Bambu halı yıkama 150,00₺
İran halı yıkama 200,00₺
ipek halı yıkama 200,00₺
Milas Halı yıkama 100,00₺
Nepal Halı yıkama 150,00₺
Step kilim yıkama 150,00₺
Hereke halı yıkama 100,00₺
patchwork halı yıkama 150,00₺
Koltuk yıkama YıkamaTAKIM900,00₺
Köşe Takım yıkamaTAKIM900,00₺
Sandalye yıkama tekli100,00₺
Yatak yıkama çifli800,00₺
yatak ttekli600,00₺
Stor perdem260,00₺
battaniye tane300,00₺
yorgantane350,00₺
Phone icon
0212 852 50 96
WhatsApp icon
WhatsApp