Akrilik Halı Yıkama

Akrilik Halı Yıkama

Akrilik Halı Yıkama

Akrilik halılar, sentetik üretilen elyaflar içerisinde yün elyafa en fazla benzerliği bulunan üretim malzemesi olarak dikkat çeker. Bu yönü ile yün halıya en yakın deneyimi de akrilik halı ile yakalayabilirsiniz. Ayrıca yün halılara oranla daha uygun maliyet imkanlarına da bu halılar ile ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığında yün yumuşaklığı, hissi ve görünümü elde edilmesine olanak tanıyan akrilik halılar ayrıca neme ve küfe oldukça dayanıklıdır. Solma tarzı sorunlara karşı da dirençli olan bu halılar daha çok evlerin salon ve misafir odası gibi alanlarında kullanılırlar.

Akrilik halı yıkama özenli gerçekleştirilmesi gerekli yıkama çalışmaları arasında yer alır.

Yıkama Aşaması

Akrilik halıları yıkanma işlemleri de ipek halı yıkama ve yün halı yıkama gibi ciddi bir proses ile yürütülmelidir. Bu tür halılarda, yıpranma, aşınma, renklerde karışma ve solma gibi olumsuzluklara neden olmamak için kimyasal özellikli ve içerikli yıkama şampuanlarından uzak durulmalı ve özel makineler içerisinde yıkama işlemlerinin hassasiyetle yürütülmesi gerekir.

Firma olarak biz, çeşitli türlerdeki halıların yıkanmasını o halı cinsine özel prosedür ile yürütüyoruz. Hizmet bölgelerimizi oluşturan Büyükçekmece halı yıkamaGürpınar halı yıkamaEsenyurt halı yıkama ve Yakuplu halı yıkama çalışmalarını da aynı özen ile gerçekleştiriyoruz.

Yine diğer hizmet verdiğimiz ilçeler olan Avcılar halı yıkamaKıraç halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama alanlarında da farkımızı gösteriyoruz.

Tam otomatik yıkama makinelerimizde, özel nitelikteki kaliteli yıkama solüsyonlarıyla halı yıkama aşamalarında en özenli hizmeti el sürmeksizin sunuyoruz. Yıkama hizmetlerimizin tüm aşamalarındaki toz alma, yıkama, sıkma, kurulama ve paketleme işlemlerini de otomasyon içerisinde özel makineleri ile gerçekleştiriyoruz.

Halıların teslim alınması aşamasındaki zamanlama hassasiyetimizi, teslim işlemleri esnasında da gösteriyor, yaygın ve kaliteli servis ağımız ile daima en kısa sürede yanınızda yer alıyoruz.

Ayrıca yalnızca yün yorgan yıkama ile battaniye yıkama için özel yıkama makinelerinde bu hizmetleri de veriyor. Koltuk yıkamastor perde yıkama ve sandalye yıkama gibi ihtiyaçlarınıza da kusursuz çalışma prensipleri ile cevap veriyoruz.  Kaliteli hizmetlerimize ulaşarak, çok sayıdaki memnun müşterimiz arasında yerinizi almak için iletişim sayfamızda bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara (0212) 852-5096