Esenyurt Halı Yıkama (0530 874 48 67)

Esenyurt halı yıkama hizmeti veren firmamız, uzman çalışanlarıyla 7/24 hizmet kalitesini artırarak devam ettirmektedir. Halı yıkama konusunda tecrübeli olan ekibimiz evinizden ya da işyerinizden aldığı halılarınızı hijyenik şartlar ve malzemelerle yıkayarak temiz bir şekilde teslim eder. Esenyurt İstanbul’un büyük ilçelerinden bir tanesidir. Merkeze yakın olmasından dolayı bölgede bir çok halı yıkama firması bulunabilir, ancak bu firmalar arasında en iyisini seçebilmek önemlidir. Çünkü önemli olan halılarınızın sadece yıkanması değil uygun şartlarda ve halının tipine uygun olarak yıkanması gerekir. Esenyurt halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri, materyaller ve makineler teknolojinin son ürünü ve halınızın menşei ne olursa olsun zarar vermeyecek bir kapasitededir. Halılarınız evinizden teslim alınırken fiyat bilgisi konusunda detaylı bilgi ve teslim zamanı belirtilerek alınır. Zamanlama bizim için en değerli şeydir. Bu nedenle biz halınızı evinizden alırken hangi tarihte getirilmesi gerekiyorsa bu zaman çerçevesinde teslim ederiz.

Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama firmaları arasında profesyonelliğini korumayı başarmış ve bu zamana kadar vermiş olduğu hizmetlerin tamamında üstün bir çaba göstermiş Aktepe Temizlik, bugün yalnız Esenyurt değil İstanbul’un bir çok ilçesine hizmet vermektedir. Firmamızın hizmetleri kapsamında alacağınız temizlik işlemi neticesinde halılarınız hassas bir şekilde ve uygun şartlarda temizlenerek teslim edilir.

Esenyurt Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Halılar birbirinden farklı çeşitlerde olabilir. Biz halınızı teslim alıp fabrikamıza getirdiğimizde birbirinden ayrıştırır ve yıkama şartlarının nasıl olması gerektiğini belirleriz. Yün halı ve makine halılarının birbirinden farklı tekniklerle yıkanmış olması bu halıların aynı özenli temizlenmesine imkan sağlamış olacaktır. Halı yıkama firması olarak başladığımız bu uzun yolculukta, kaliteli çalışmalarımızdan hiçbir zaman taviz vermeyiz. Firma olarak yalnız halı yıkama değil yorgan, koltuk ve sandalye yıkama gibi hizmetler vererek hizmet çeşitliliğine de önem vermiştir. Daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek adına başlatmış olduğumuz çalışmalarımızda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçtiğinizde gerekli bilgilendirme detaylı olarak yapılacaktır. Esenyurt ve İstanbul’un ilçelerine profesyonel halı yıkama hizmeti sağlayabiliriz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.7 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.