Yün Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Yıkama

Özellikleri ve hassaslıkları nedeni ile yün yorgan yıkama işlemlerinin uzman kişilerce yapılması önem taşır. Konu hakkında bilgisi olan işinde uzman personeller yorganların cins ve çeşitlerine göre özel yıkama gerçekleştirebilirler. Temizliğin istenilen düzeyde yapılabilmesi, tüm bakteri ve kirlerden kurtulabilme için yün yorgan yıkama işlemlerinin çok programa sahip özel makineleri içerisinde gerçekleştirilmeleri gerekir.

Firma olarak ana hizmet bölgemizi oluşturan Esenyurt yün yorgan yıkama hizmetini, modern yıkama tesislerimizde özel üretim yıkama makineleri ile veriyoruz.

Uygun fiyat seçenekleri ile ucuz yün yorgan yıkama hizmetini kaliteli çalışmalarımız ile yerine getiriyoruz.

Yün Yorganlarda Kurutma Aşaması

Yün yorganların yıkamaları sonrasında sıkma aşamasındaki makinelerin tek yöne sıkma yapması önem taşıyan bir konudur. Tek yönlü sıkma neticesi, yorganlarda kırışma meydana gelmez. Bu sıkma işlemleri kadar önemli bir başka aşama ise, yün yorganların tam anlamı ile kurutma işlemlerinin yapılmasıdır. Çok az bir nem kalması bile yün yorganlarda istenmeyen bozulmalara neden olabilir.

Firma olarak, Esenyurt yanında Büyükçekmece yün yorgan yıkama , Avcılar yün yorgan yıkama ve Beylikdüzü yün yorgan yıkama hizmetlerimizi de profesyonel bir şekilde çalışma sergileyerek yerine getiriyor, hijyene önem veren özel hizmet anlayışımız kapsamında, güneş ışığı almayan kapalı kurutma alanları içerisinde tam kurutma sonrası yorganlarınızı paketleme makineleri ile sararak el değmeden sizlere teslim ediyoruz.

Tıkla Ara (0212) 852-5096