Avcılar Halı Yıkama

Temizlik noktasında ev hanımlarının en çok düşündüğü konuların başında gelen halı temizliği artık bizimle kolaylaşıyor. Esenyurt’da yer alan firmamız ile 2003 yılından bu yana halı yıkama hizmetlerini Aktepe Temizlik güvencesi ile gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı kalite standartları kapsamında gerçekleştiriyor ve daima hizmet kalitesini önde tutuyoruz. Esenyurt Halı yıkama hizmetleri ile beraber başta Avcılar bölgesi olmak üzere Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerine de hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Sistem

Halı yıkama ve diğer temizlik işlemlerimizde kurumsal yapıya sahip olan firmamız bünyesinde profesyonel olarak hizmet veriyoruz.  Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile hizmetlerimizde bulunan kaliteyi  açık bir biçimde fark edebiliyorsunuz.

Çalışmalarımızı yalnızca temizlik hizmetleri için dizayn edilmiş geniş tesislerimiz içerisinde el değmeden yürütüyoruz. Teknolojiyi takip eden modern anlayışımız içerisinde edindiğimiz yıkama makineleri ile halı yıkamalarını yapıyor ve her türden halıya yönelik hizmet verebiliyoruz.

Hijyen Koşulları

Firma olarak halı yıkama tarzı tüm temizlik hizmetlerimizde hijyenik koşulları hassasiyetle takip ediyor ve özel önem gösteriyoruz. Bu kapsamda tamamen otomasyona dayalı bir sistemle halı yıkamadan temizlemeye, kurutmadan paketlemeye kadar tüm işlemleri, bu işlere özel makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli Çalışma Ekibi

Firmamızın özel önem gösterdiği konuların başında sizlerin memnuniyeti geliyor. Bu anlamda biz tüm çalışma aşamalarımızı konularında deneyimi bulunan eğitimli personeller ile gerçekleştiriyoruz. Sizlere özenle hizmet sunan ekiplerimizin çalışmalarındaki hassasiyeti bizden hizmet aldığınızda rahatlıkla gözlemleyebiliyorsunuz. Firma olarak biz aynı zamanda hizmetlerimizi güvenilir ve son derece şeffaf koşullarda sizlere sunuyoruz. Bizim için etik kurallar çalışma sistemimizin temelini oluşturuyor.

Kusursuz Hizmet ve Hızlı Teslim

Avcılar halı yıkama gibi tüm temizlik işlemlerimizde verdiğimiz sözlere uygun hareket ediyor, belirtilen süre sonunda temizlik işlemlerini sonlandırarak halıların teslimlerini gerçekleştiriyoruz.  Bu manada, halıların özenli bir şekilde yıkanması, makineler ile kurutulması, yine özel makineler vasıtasıyla paketlenerek teslime hazır hale getirilmesi işlemlerini tamamen el değmeden gerçekleştiriyoruz. Teslim aşamasındaki geniş servis ağımız sayesinde hızlı bir şekilde halılarınızı evlerinize getiriyoruz.

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetler için ekonomik anlamda avantajlı koşulları da sizlere sağlıyoruz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.