Ücretsiz Servis Ağı

Ücretsiz servis ağı ile temizlik noktasında müşteri memnuniyetinin sağlanması, hizmetin kalitesi ve devamlılığı açısından da oldukça önem taşır. Bu kapsamda düşünülmesi gereken halı yıkama hizmetlerinde de derinlemesine bir halı temizliğinin yakalanması ve bu şekilde müşterilerin mutluluğunun sağlanması gerekliliktir.

Peki başarılı bir halı yıkama hizmetinde bulunması gereken başlıca unsurlar nelerdir?

Ücretsiz Yaygın Servis Hizmeti

Kaliteli hizmetin en önemli adımlarından birini kolay ulaşılabilirlik oluşturur. Bu bağlamda halıların evlerden istenilen zamanda hızlı ve eksiksiz bir şekilde teslim alınması ve yine yıkama sonrasında da söz verilen günde aynı özenle teslim edilmeleri çok önemlidir. Bu noktada oluşacak aksaklık hizmet kalitesini önemli derecede olumsuz etkiler.

Aktepe Temizlik Hizmetleri olarak, kurumsal kimliğimizin bize yüklediği özen sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Ana hizmet bölgelerimiz olan Esenyurt halı yıkama ve Avcılar halı yıkama ile birlikte Beylikdüzü halı yıkama ve Yakuplu halı yıkama hizmetlerimizi de geniş servis imkanlarımız ile kusursuz bir düzeyde sunuyoruz. Yaygın servis ağımız sayesinde Büyükçekmece halı yıkama ile birlikte Gürpınar halı yıkama ve Kıraç halı yıkama çalışmalarımızda da halılarınızı sizin istediğiniz saatte evlerinizden alıyor, ayrıntılı ve detaylı kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yine mükemmel temizlik sonrası halılarınızı size belirttiğimiz gün ve saatte özel amblajları içinde el değmeden teslim ediyoruz.

Son Teknoloji Makineler

İstenilen standartlara sahip bir halı yıkama hizmetinin yine teknolojik makineler yardımı ile el değmeden sunulması gerekir. Bu sayede çağın gereklerine uygun ve kaliteli bir hizmet sağlanmış olur. Halı yıkamada kullanılan yeni nesil makineler istenilen yüksek verimin alınmasına da olanak sağlar.

Firma olarak biz halı yıkama Esenyurt bölgesinde yer alan modern tesislerimizde yeni nesil ve son teknoloji toz alma, yıkama, sıkma, kurutma ve amblajlama makineleri ile hizmet veriyoruz. Gelişen teknolojiye birebir ayak uyduran yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimizin daima en iyi hizmete ulaşmasına olanak tanıyoruz.

Yüzde Yüz Sağlık ve Tam Temizlik

Yine halı yıkama hizmetlerinde çok dikkat edilmesi gereken konuların başında halıların hijyenik ortamlarda, hijyen kurallarına tam riayet edilerek sağlıklı bir şekilde yıkanması gelir. Bu yıkama işlemlerinde kullanılacak yıkama şampuan ve solüsyonlarının da sağlığı koruyan özelliği olması gereklidir ve bu yıkama esnasında kimyasal nitelikteki maddelerden uzak durulmalıdır.

Yılların bizi kazandırdığı büyük tecrübe ile firma olarak, her zaman ve daima önce sağlık ilkesi ile hareket ediyoruz. Halı yıkama Avcılar ve Halı yıkama Yakuplu hizmetlerimiz de dahil tüm yıkama hizmetlerimizde yeşil ürün etiketine sahip çevre ve insan sağlığına duyarlı olan özel yıkama solüsyonları kullanıyoruz. Bu sayede hem mükemmel ve derinlemesine temizliği sağlıyor, hem de hijyenin tam sağlandığı koşullarda, aynı şekilde yüzde yüz sağlıklı çalışma yürütüyoruz.

Ekonomik Fiyat

Elbette halı yıkama hizmetlerinde en önemli konular arasında kalite ile birlikte sunulan hizmetin ücretlendirilmesi gerekir. Başarılı bir çalışmanın olmazsa olmazlarından biri de, sunulan hizmetin ulaşılabilir fiyatlar ile verilmesidir.

Daima müşterilerimizi önceleyen ve önemseyen sistemimiz içerisinde en kaliteli yıkama hizmetlerini, makul, ulaşılabilir, uygun ve de ucuz halı yıkama olanakları ile müşterilerimizin bütçesini düşünerek sunuyoruz.

Firma olarak bu sayılan kapsam ve ilkeler dahilinde müşterilerimizin koltuk yıkama ve  battaniye yıkama ihtiyaçlarına da cevap veriyor, özel makineler ile yün yorgan yıkama , sandalye yıkama ve stor perde yıkama gibi hizmetleri de çalışma bölgelerimiz dahilinde eksiksiz olarak sunuyoruz.

Birinci sınıf kaliteyi bizim ile yaşayabiliyor, özenli hizmetin keyfini tertemiz halılar ile ve Aktepe Temizlik farkıyla sürebiliyorsunuz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Sende Bizimle Bir Yorum Paylaş