Store Perde Yıkama

Kullanıldıkları mekanlardaki estetik görünümleri ve kolay kullanım avantajları ile stor perdeler, her geçen gün daha da yaygın şekilde kullanılan ev aksesuar ürünleri arasındadır. Ancak sahip oldukları özel mekanizma nedeni ile yıkanma işlemleri ise nispeten zordur. En başarılı yıkama sonuçlarına ulaşabilmek ve perdelerinizde zarar oluşmasını engellemek istiyorsanız, profesyonel bir stor perde yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Yıkama Nasıl Gerçekleşir?

Stor perde yıkama işlemlerindeki en dikkat edilmesi gereken konular arasında perde kumaşının tür ve hassasiyetine uygun ürün ve malzeme ile bu temizliğin yapılması yer alır. Bulundukları yerden sökülme işlemleri özenle yapılan perdelerin yıkama işlemlerinde de hassas davranılması gerekir. Bu perdelerde bulunan özel aparat ve de mekanizmaların sökülmeleri, yıkanmaları, kurutulmaları, ütülenmeleri ve tekrar yerlerine takılmaları aşamalarında zarar görmemeleri çok önemlidir.

Perde için uygun solüsyon ve yıkama makineleri ile yapılan yıkama işlemi sonrası özel kurutma alanlarında güneş ışığından uzakta havalandırma sistemi bulunan alanlarda kurutulması ve pres ya da profesyonel ütüler ile ütüleme işlemlerinin yapılması gerekir.

Ucuz stor perde yıkama hizmetlerini firma olarak son derece özenli ve profesyonel yıkama anlayışı kapsamında veriyor, Esenyurt stor perde yıkama başta olmak üzere geniş sahada faaliyet gösteriyoruz.

Büyükçekmece stor perde yıkama hizmetlerimiz yoğun tercih görürken, kaliteli yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz  Beylikdüzü stor perde yıkama ve Avcılar stor perde yıkama konularında da firmamızı seçiyorlar.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096