Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel bir çalışma ile yapılacak halı yıkama işlemleri, tamamen otomasyon sisteminde el sürülmeksizin gerçekleştirilir. Yıkama işlemlerinin her aşaması özel makinelerinde yapılırken uzman çalışanlarca takipleri yapılır. Bu sayede hem hızlı bir şekilde halıların yıkanması sağlanır hem de mükemmel sonuçlar elde edilir. Halı yıkama aşamalarının tümünde özenli bir çalışma tam hijyene ulaşılmasını da sağlar.

Yıkama Aşamaları

Halı yıkama işleminde öncelikle vakumlu süpürge ile kalıntılardan ve tozlardan arıtma yapılır. Daha sonra yapılarına ve özelliklerine göre ayrılan halılara uygun şampuan seçenekleri ile özel makineler içinde bu halıların yıkanmaları sağlanır. Bu yıkama aşamasında kullanılan ürünlerin anti bakteriyel özellikleri bakterilerden tamamen kurtulmayı sağlarken, anti alerjen özellikleri de kullanım esnasında alerji tarzı sorunların oluşmasını engeller.

Durulama işlemleri ise tek yönlü bol su akışı ile yapılarak hijyen koşullarına uygun çalışma gerçekleştirilir. Fazla suyun atılması amacı ile sıkma makineleri ile yapılan çalışma halıların daha kısa sürede kurumasını sağlar. Yıkama işlemleri sonrası yapılan kontrollerden sonra güneş görmeyen kapalı alanlarda, havalandırma sistemleri ile kısa sürede tam kurutma yapılır.

Firma olarak bu aşamaların tamamını profesyonel bir şekilde ucuz halı yıkama olanakları ile yerine getiriyoruz.

Büyükçekmece halı yıkama fiyatları olarak da oldukça avantajlı koşulları müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Esenyurt halı yıkama öncelikli olarak hizmet bölgelerimizin tamamına bu kaliteli çalışmaları sunuyor, Avcılar halı yıkama taleplerini de karşılıyoruz.

Yine tam hijyenik sonuçlar veren özenli çalışmamız ile diğer hizmet verdiğimiz ilçeler olan Beylikdüzü halı yıkama ve Büyükçekmece halı yıkama ihtiyaçlarınızı da noksansız bir şekilde gideriyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096