Kuru ve Lekesiz Halılar

kuru ve lekesiz temizleme

Kuru ve Lekesiz Temizleme

Halılar, evlerde bulunan yaşam alanlarının önemli bir parçası olması yanında çocuklar için de bir anlamda oyun sahasıdır. Bu anlamda halı yıkama işlemlerinin de son derece sağlıklı şekilde yapılması aile fertleri açısından oldukça önemlidir.

Sağlıklı yapılan halı yıkama işlemleri neticesinde halıların yıpranmadan temizlenmeleri, kuru ve lekesiz bir şekilde teslim edilmeli. Halıların özenle yıkanması, temizlenmesi, kuru ve lekesiz olması konusunda Aktepe Yıkama olarak size son derece iyi hizmet vermek için çabalıyoruz.

Esenyurt halı yıkama hizmetleri ile Aktepe Temizlik olarak, birinci sınıf kalitede en sağlıklı halı yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız hizmet anlayışının esasını oluşturan kaliteli çalışmayı uygun fiyat ile sunma gayreti içerisinde oldukça ucuz halı yıkama hizmetlerini de yerine getiriyor ve bu anlamda para kazanmaktan önce müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Zamanında Teslim

Halı yıkama hizmetlerinde, müşterilerin sıkça şikayetçi oldukları konular arasında halıların belirtilen zamanda evlerden alınmaması. Yine söz verilen zamanda teslimlerinin yapılmaması hususu bulunur. Bu sebeple kurumsal şirket yapısına sahip olan ve yüksek iş ahlakı ile çalışan firmalar tercih nedeni olurlar. Halı yıkama alanında zaman programlı çalışma da oldukça önem taşıyan noktalar arasında yer alır.

Firma olarak Esenyurt yanında sunduğumuz Büyükçekmece halı yıkama , Avcılar halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerini yaygın servis ağımız. Tam zamanlı olarak hizmet gerçekleştiriyoruz. Kurumsal anlayış ile hareket eden firmamızda halılar belirtilen saatte evlerinizden alınıyor ve yine teslimlerini de belirttiğimiz gün ve saatte gecikmeksizin yerine getiriyoruz.

Halı yıkama Esenyurt bölgesinde bulunan tesislerimiz içerisinde aynı zamanda koltuk yıkama , sandalye yıkama ve stor perde yıkama gibi hizmetleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Sunduğumuz halı, koltuk, sandalye, stor perde yıkama hizmetleri ile birlikte özel makinelerde yün yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerini de profesyonel düzeyde yapıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096