Kaliteli Yıkama Hizmetleri

kaliteli yıkama

Kaliteli Yıkama Hizmetleri

Evleri süsleyen ve oldukça önemli maliyetli, evde el ile yıkanması ya da yanlış temizleyicilerle uzman yaklaşımdan uzak yıkama hizmeti alınmamalı. Neticesinde yıpranma açısından istenmeyen sonuçlarla karşılaşmak çok olasıdır. Ayrıca bu şekildeki yıkamalar sağlık açısından da olumsuz neticelere sebep verebilir.

Halı yüzeyinde bulunan kirlerin dibe itilmeden temizliğinin sağlanması kaliteli yıkama noktasında en önemli detaylar arasında yer alır. Aksi halde temiz bir görünümüne ve geçici parlaklığa ulaşılsa da halı diplerinde biriken kirler, sağlığı tehdit ederler.

Yüzde yüz temizlik ve ekonomik hizmet garantisi verdiğimiz çalışmalarımızda son derece ucuz halı yıkama hizmetlerini veriyoruz.

Esenyurt halı yıkama işletme ve tesislerimizde hem Esenyurt, hem Büyükçekmece, hem Beylikdüzü, hem de Avcılar halı yıkama işlemlerini profesyonel bir kalite ile gerçekleştiriyoruz.

Dokuların Zayıflamaması İçin Tam Kurutma

Yıkaması biten halıların tam anlamı ile kurutulmaması, halı dokularında zamanla zayıflayama ve daha ileriki dönemlerde doku kayıplarının oluşmasına neden olur. Ayrıca nem etkisi ile sağlığa zararı bulunan mikroorganizmalarında gelişimine uygun ortam oluşur. Bu sebeple halıların kurutma işlemleri de çok önem taşır.

Söz verdiğimiz günde ve saatte, halı yıkama Beylikdüzü gibi tüm yıkama işlemlerini uzman kadromuz eşliğinde, profesyonel makineler, ekipmanlar ve aynı zamanda lisanslı temizlik ürünleriyle gerçekleştiriyoruz.

Aktepe Temizlik Firması yıkama faaliyetlerimiz kapsamında, birinci sınıf halı yıkama hizmeti yanında ev ya da iş yerlerinde bulunan sandalye yıkama ya da koltuk yıkama hizmetlerini de sunuyoruz. Özel uzmanlık gerektiren stor perde yıkama ile birlikte sadece bu işe özel modern makinelerimizde battaniye yıkama ve yün yorgan yıkama hizmetlerini de bizden gönül rahatlığı içinde alabiliyorsunuz. Bu hizmetlerden herhangi birini almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve en hızlı şekilde teslim alıp size geri teslim edelim. Hizmetten memnun kalmazsanız ödeme yapmanıza da gerek yok. İlk ve önemli maddemiz müşteri memnuniyeti.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096