İpek Halılar Nasıl Yıkanır?

ipek halılar nasıl yıkanır

İpek Halılar Nasıl Yıkanır?

Ev dekorasyonun oldukça değerli parçaları olan ipek halılar, dokumasından boyasına, renklerinden görünüşüne kadar ayrıcalıklı ve özel halılardır.  Bu özel ve değerli halıların yıkanması ve temizliklerinde hassas davranılması da oldukça önemlidir. Peki bu derece özel olan ipek halıların yıkama ve temizleme işlemleri nasıl yapılmalıdır?

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İpek halı hassasiyeti nedeni ile ipek halı yıkama işlemlerinde su kullanılmaması önemlidir. Çünkü su, bu tür değerli halıların mat görünüm almasına ve tüylerinin yatmasına neden olabilir. Ayrıca ipek halıların, renklerinin birbirlerine karışmaması da önemlidir. Bu şekilde bir sorun ile karşılaşmamak adına bu halılarda ayrı temizlik materyalleri kullanılması gereklidir. Yine halıların fazla basınç uygulanmaksızın yavaş ve özenli şekilde temizliği de dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır.

Profesyonel Destek

Son derece değerli ev eşyaları arasında yer alan İpek halıların yıkanması işlemlerinde profesyonel destek almak ise en doğru ve etkili çözümdür. Bu yolla değerli halılarınızın zarar görmeksizin, mükemmel derecede temizliğini sağlayabilirsiniz.

Elbette ki tercih edilecek firmanın, kurumsal çalışan ve profesyonel hizmet sunan bir halı yıkama işletmesi olmasına dikkat edilmesi, halı yıkama firması adı altında amatör çalışan kişilerden uzak durulması ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir ayrıntıdır.

Esenyurt halı yıkama ve Büyükçekmece halı yıkama denildiğinde kalitesi ile öne çıkan firmamızdan, ipek halılarınızın yıkanma hizmetlerini gönül rahatlığı içerisinde alabilirsiniz. Modern tesis ve parkurlarımızda sunduğumuz Avcılar halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerimizden de uygun fiyatlar dahilinde faydalanabilirsiniz.

Yeşil sertifika sahibi doğal yıkama solüsyonları ile sunduğumuz halı yıkama hizmetlerini artık Aktepe ayrıcalığı ile Gürpınar halı yıkama , Kıraç halı yıkama ve Yakuplu halı yıkama bölgelerinde de siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096