Halı Yıkama Öncesinde Toz Alma Nasıl Yapılır?

Evlerin şıklığının vazgeçilmez tamamlayıcıları olan halıların, temizlikleri de oldukça önem taşır. Halılar nitelikleri itibari ile havada bulunan toz, kir ve alerjen tipi maddeleri üzerlerinde toplarlar. Bu nedenle halıların temizlikleri ve yıkanma işlemleri sağlık açısından da çok ehemmiyetlidir. Halı yıkama işleminin ise en dikkat edilmesi gerekli noktalarından birini de yıkama öncesinde, halıların toz alma işlemlerinin yapılması oluşturur.

Halı yıkamanın öncesi yapılması gereken bu toz alma sırasında, halıların yüzeyinde yer alan tüy, toz ve başkaca maddelerin temizlenmesi gerekir. Bu temizlik profesyonel halı yıkama firmalarında yüksek vakumlu toz alma makineleri yolu ile yapılır.

Tesislerimizin de bulunduğu Esenyurt halı yıkama yanında Yakuplu halı yıkama ve Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimizde de tam profesyonel anlayış ile hareket ediyoruz.

Özel ve yüksek vakuma sahip toz alma makinelerimizle diğer hizmet yerlerimiz olan Avcılar halı yıkamaKıraç halı yıkamaBeylikdüzü halı yıkama ve Gürpınar halı yıkama bölgelerinde de kurumsal yapımızın bize verdiği sorumluluk ile hizmet sunuyoruz.

Tozdan Arındırılma İşlemi

Ev tozu ya da başka bir deyişle akar olarak adlandırılan çeşitli alerjenlerde dahil olmak üzere halılarda biriken tüm tozların alınmasında kullanılan toz alma makineleri halıları otomasyon sistemi içerisinde döven aparatları ile istenmeyen madde ve kirleri kaldırırlar. Bu toz makinelerinde bulunan vakumlu çekiş ile kalkan tüm tozlar ise çekilir. Tozlarından arındırılan halıların yıkanma işlemleri ile tam anlamıyla temizlikleri sağlanmış olur.

Toz almadan yıkanacak halıların ise istenilen düzeyde temizlikleri asla mümkün değildir. Toz alma sonrasında ise yine özel makineler ve halı yıkama şampuanları ile yapılacak yıkama işlemleri sayesinde mükemmel düzeyde halı temizlik işlemi tamamlanmış olur.

Firma olarak bizden modern tesis ve yıkama makinelerimiz ile tam kaliteli hizmet alma şansınız bulunuyor. Biz hizmet zincirimizdeki her aşamaya özel önem veriyoruz, bu anlamda halıların bildirilen günde evlerinizden alınması, her biri özel makinelerinde olmak üzere toz alma, yıkama, sıkma, kurutma ve paketlenmesi hizmetlerini sunuyoruz. İşlemleri tamamlanan halıları da başta halı yıkama Avcılar ve halı yıkama Esenyurt olmak üzere Kıraç, Beylikdüzü, Gürpınar, Yakuplu ve Büyükçekmece halı yıkama bölgelerindeki geniş servis ağımızla, size söz verdiğimiz saatte teslim ediyoruz.

Belirttiğimiz tüm bölgelerde yüksek standartlar altında halı yıkama hizmetleri ile birlikte stor perde yıkama, koltuk ve sandalye yıkama, battaniye ve yün yorgan yıkama hizmetlerini de veriyoruz. Tüm bu özel hizmetlerimizden yararlanan dostlarımız arasına iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak sizlerde katılabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096