Halı Yıkama İşlemlerinde Halıların Alınması ve Teslimi

halı yıkama

Halı Yıkama İşlemlerinde Halıların Alınması ve Teslimi

Fabrikalardan alınabilecek hizmetlere dikkat edilmesi gereken önemli aşamalardan birini de, bu halıların teslim alınma ve teslim edilme bölümü oluşturur. Halıların teslim alınması aşamasında, isim ve adres gibi tüm bilgilerin eksiksiz alınması, halı tür ve cins bilgilerinin doğru alınması, teslim edilecek günün bu aşamada müşteriye bildirilmesi, yıkamada yapılacak çalışmalar konusunda bilgi verilmesi gerekir. Bu konularda eksiksiz çalışan bir firmanın, kurumsal yapıya sahip ve profesyonel manada hizmet sunan bir işletme olduğu anlaşılır. Yine hızlı bir şekilde halıların teslim alınması da hizmet kalitesi açısından önemlidir.

Şeffaf ve kaliteli hizmet ilkelerimiz kapsamında Büyükçekmece halı yıkama ve Esenyurt halı yıkama gibi tüm faaliyet bölgelerimizdeki halıların teslim alınması aşamasını profesyonel yaklaşım ile gerçekleştiriyoruz.

Geniş servis ağımızın bize sağladığı avantaj ile Avcılar halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama gibi hizmetlerde halıları en seri şekilde teslim alabiliyor, yıkamanın nasıl yapılacağı konusunda detaylı bilgi veriyor ve ayrıntılı kayıt sistemi ile hatasız çalışıyoruz.

Yıkama Sonrası Paketleme ve Teslim

Yıkama işlemlerinin istenilen düzeyde tamamlanması sonrasında halıların müşterilere teslim kısmı gelir. Bu noktada halıların temizliğinin korunması, söz verilen zaman dilimi içerisinde doğru ve eksiksiz biçimde halıların sahiplerine ulaştırılması da bu hizmeti veren firmaların çalışma kalitesi ile doğru orantılıdır. Profesyonel esaslar dahilinde çalışan kurumsal yıkama firmalarından, bu konularda aksama olmadan hizmet alma şansınız bulunur.

Bu kapsamda Aktepe Temizlik marka ve güvencesi ile halı yıkama Avcılar ve diğer çalışma alanlarımızda kusursuz bir teslim ağıyla çalışıyoruz. Halıların tertemiz bir şekilde yıkanma ve kurutma işlemlerinden sonra özel makineler ile el değmeden paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Size özel doğal parfümler ile koku verilen bu temiz halıları, hatasız bir şekilde ulaştırıyoruz. Çalışan otomasyon teslim kayıtları ile söz verilen zamanda belirtilen adreste hazır ediyoruz.

Halı yıkama Esenyurt hizmetlerimizde de aynı kalite esasları çerçevesinde çalışmadan asla taviz vermiyoruz.

Yıkama işlemlerimizin fiyatlandırılmasında da müşteri odaklı düşünüyor uygun olanak ve imkanlarını müşterilerimize sunuyoruz.

Temizlik hizmetlerimiz kapsamında yıkama ile birlikte sandalye yıkama koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerini veriyoruz. Yüksek kapasiteli ve özel programlı makinelerde ayrıca battaniye yıkama ile beraber yün yorgan yıkama türü ihtiyaçlarınıza da yanıt veriyoruz.

Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgelerinde hızlı, nitelikli, hatasız ve ekonomik yıkama hizmetlerini firmamız güvencesiyle kesintisiz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096