Halı Yıkama Halıları Yıpratmadan

Halıları yıpratmadan halı yıkama işi görünüş itibari ile herkesin yapabileceği sıradan bir işlem gibi görünse de, aslında belli bir birikim sahibi olmayı gerektirir.

Halılar, nitelikleri itibari ile sık dokunan tekstil ürünleridir. Boya ve renklerinin solmaması, iplik yoğunluklarında azalma olmaması,  renklerin birbirlerine karışmaması gibi konular yıkamanın önemli noktalarını oluştururlar.

Çok fazla sayıda halı yıkama yeri bulunsa da işini profesyonel biçimde yürüten firmalar, halıları yıpratmadan yıkanması konusunda güvenle hizmet verirler.

Uzun yılların firmamıza kattığı birikim yanında, kurumsal şirket kimliğimizle yüz akı halı yıkama işlemlerini başta halı yıkama Esenyurt olmak üzere Avcılar halı yıkama , Beylikdüzü halı yıkama ve Büyükçekmece halı yıkama kapsamında bu ilçelerde ve tüm mahallelerinde, Aktepe güvencesi ile sunuyoruz.

Uzman Yaklaşım

Halıların yıpratılmadan yıkanması konusunda uzman bir bakış açısı ile yıkama işine yaklaşım gereklidir. Halının cins, iplik ve düğüm sayısı gibi özelliklerine hakim olmak, halılarda oluşan lekeleri iyi tanımak ve hangi lekeye nasıl müdahalede bulunacağını bilmek kaliteli bir yıkama işleminin gerçekleştirilebilmesi açısından önemlidir.

Aktepe olarak, uzman personellerimizle her türden halıya uygun yıkama işlemini farklı ürün ve malzemeler ile gerçekleştiriyor,  halı hassasiyetine özel çalışma gerçekleştiriyoruz. Esenyurt halı yıkama hizmetlerimiz gibi tüm bölgelere yönelik sunduğumuz yıkama işlemlerinde başta halı olmak üzere tekstil konusunda uzman olan, leke çeşitleri ile bunlara yapılacak müdahalelerde bilgili çalışanlarımız ile faaliyet gösteriyoruz. Halılarınızı yıpratmadan ve eskitmeden en iyi şekilde yıkamaya özen gösteriyoruz. Sizin halılarınız bizim için çok önemli gerekli özeni ve gerekli dikkati elimizden geldiği kadar gösterip en iyi leke çıkarma ürünlerini kullanmaya çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz teknoloji sayesinde hızlı ve ekonomik çalışabiliyor ucuz halı yıkama hizmetlerini uygun Avcılar halı yıkama fiyatları ile bizden hizmet talep edenlere sunuyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096