Halı Yıkama

halı yıkama

Halı yıkama – temizleme işlemlerinin, halıların türleri gözetilerek yapılması ihmal edilmemesi gereken önemli bir konudur.

Bu kapsamda her halı için standart bir yıkama işlemi yapılamaz. Kullanılacak yıkama solüsyonundan uygulanacak yıkama tekniğine, su sıcaklığından kullanılacak yıkama makinelerine kadar farklılık bulunur. Bu nedenle yıkama konusunda bilgisi bulunmayan amatör yıkama çalışmaları, telafisi oldukça zor zararların oluşmasına neden olabilir.

Modern bir şekilde oluşturduğumuz makine parkurları ile Esenyurt Halı yıkama bölgesinde yer alan tesislerimizde ayrıca Beylikdüzü halı yıkama ve Avcılar halı yıkama hizmetlerini de veriyor, yıkama Büyükçekmece denildiğinde de hemen akla geliyoruz.

Müşteri dostu çalışma anlayışımız içerisinde, yıkama ücretlerini her tür bütçeye uygun olarak ayarlıyor ve bu şekilde ucuz yıkama hizmetini de tüm çalışma yürüttüğümüz mahalle, semt ve ilçelerde sunuyoruz.

Her Detayı Düşünen Yaklaşım

Evlerimizin ya da kullandığımız diğer alanların en önemli dekoratif parçaları arasında bulunan halılar;

·         Makine Halısı,

·         Shaggy Halı,

·         El Dokuma Halı,

·         Yün Halı,

·         İpek Halı,

·         Step Halı,

·         Kilim Halı,

·         İran Halısı,

·         Isparta Halı

Gibi çok çeşitli olabilir. Kullanılan iplikten, dokuma tekniğine kadar farklılık taşıyan bu halıların tek bir yöntemle temizliklerinin sağlanması yani yıkanması düşünülemez. İşte bu yüzden yıllardır özenle verdiğimiz yıkama hizmeti ile müşterilerimizi memnun etmeye ve onlara en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Firma olarak her çeşit halıya özel bir çalışma içinde bulunup, ipek halıdan İran halısına, yün halıdan makine halısına kadar eksiksiz çalışma sergiliyoruz.

Ayrıca firmamızdan koltuk yıkma yanında sandalye yıkama hizmetini, bununla birlikte stor perde yıkama hizmetini ve kapsamlı özel makineler içerisinde battaniye yıkama hizmetini ve yün yorgan yıkama hizmetini de veriyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096