Halı Temizliği Nasıl Olur? ve Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Gelişen teknolojik imkanlar sayesinde günümüzde artık halı yıkama noktasında modern yıkama cihazlarından yararlanabilir ve profesyonel çalışanların sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uzman niteliğe sahip olan Halı yıkama firmaları sayesinde el değmeksizin halı yıkama olanakları ile yıkama hizmetleri sunuluyor. Bu kapsamda ücretsiz olarak evlerden halıların alındığı ve yıkama sonrası özel paketleri ile teslim edildiği servis hizmetlerini de firmalar sağlıyorlar.

Yine profesyonel nitelikteki firmalar isteğe göre yerinde yıkama hizmetleri de sunabiliyorlar. Özellikle yerlerinde sabit kalan halıfleks tarzı ürünler için verilebilen bu hizmetler büyük kolaylık sağlıyor.

Firma olarak, ekonomik anlamda ucuz halı yıkama olanaklarını kaliteli hizmet ile birleştirerek size sunuyoruz.

Esenyurt halı yıkama yanında Avcılar halı yıkama , Beylikdüzü halı yıkama ve Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerini gerek modern tesislerimizde gerekse de halıların bulunduğu yerde verebiliyoruz.

Yıkama İşlemleri

Nitelikli bir halı yıkama işleminde sırası ile öncelikle makineler tarafından halı tozu tamamen alınır. Daha sonra özel solüsyon ve şampuanlarla halı yıkama işlemine geçilir. Özel makineler ile gerçekleşen ayrıntılı yıkama ile tüm kir ve pislikler halıdan tamamen arındırılır. Kullanılan antibakteriyel ve antialerjen ürünler ile temizlik tümüyle sağlanır. Halıların yumuşatıcı ile yıkanması ve sonrasında kurutulması işlemi de yüksek vakuma sahip özel makineler ile yapılır. Son aşamada kurutma işlemi biten halılar paketlenir.

Aktepe Temizlik Hizmetleri olarak, tüm aşamalarda son teknoloji makineler ile tüm hizmet bölgelerimizde kusursuz hizmet sunuyoruz. Halı yıkama Esenyurt ve halı yıkama Beylikdüzü hizmetlerimizi de uygun fiyatlar dahilinde sizlerle buluşturuyoruz.

Avcılar halı yıkama fiyatları ve Büyükçekmece halı yıkama fiyatları açısından sunduğumuz cazip olanaklar ile dikkat çekiyor, kaliteli halı yıkama hizmetlerini de noksansız biçimde sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri hizmetlerimize entegre edebilme kabiliyetimiz ile her tür modern imkanı halı yıkamada kullanıyor ve bu yönümüzle de diğer firmalardan fark oluşturuyoruz. Sizlerin tam memnuniyeti ve yüzde yüz mutluluğu adına kesintisiz ve aralıksız olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096