Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

12 / 100

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında kurumsal alt yapısıyla hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple hareket ederek uzman çözümler sağlar. Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren ve ihmal edilmeyecek hassasiyette bir konudur. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz firmayı önceden biliyor ya da referanslar doğrultusunda tercih etmek gerekir. Firmamız yalnız halı yıkama değil aynı zamanda koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi uzmanlık gerektiren bir hizmette sağlamaktayız.

İstanbul Esenyurt halı yıkama başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Aktepe Temizlik, Esenyurt’un profesyonel ve kurumsal ilk halı yıkama firmasıdır.

Yıkama tesisimizde makine parkurumuz teknolojinin son ürünü olmakla birlikte % 100 kapasite ile hizmet vermektedir. Cihazlarımız bilgisayarlı sisteme sahiptir.

Her yıkama işlemini garantili olarak gerçekleştiririz. Yıkama hizmetimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmet her zaman en iyisi olması odaklıdır. Bu nedenle biz müşteri memnuniyetine önem veririz.

Halı yıkama işlemi sırasında kullanmış olduğumuz malzeme ve temizleyicilerimizin tamamı insan sağlığına zarar vermez.

Firmamız hizmetlerinin tamamında birinci sınıf hareket eder. Tesisimize getirilen halılarınız için takip edilen yol şöyledir:

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Toz Alma

Tesisimize getirilen halılarınız ilk olarak cins ve özelliklerine göre ayrılır. Halılarınızda tam bir hijyen sağlanması için öncelikli olarak toz alma işlemi yapılır. Çırpma aşamasında insan gücünün dışında makinelerden de destek alınarak gerçekleştirilir.

Yıkama İşlemi

Halıların üzerindeki tozlar alındıktan sonra yıkama aşamasına geçilir, yıkama işlemi tam otomatik makinelerde ve halının cinsine uygun hassasiyette yapılır. Halılarınızın yıkanması aşamasında kimyasal içermeyen doğal deterjanlar kullanılır. Bu sayede çocuklarınız ve sizin sağlığınız korunmuş olur.

Kurutma İşlemi

Halılar yıkandıktan sonra kurutma aşamasına geçilir. Kurutma işlemi klima teknolojisiyle yapılır bu nedenle mevsimsel hava değişimleri halının kurutma süresini etkilemez. Biz yaz ya da kış mevsim fark etmeksizin halıların temizliğini gerçekleştiririz.

Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama
Esenyurt Kurumsal Halı Yıkama

Neden Kurumsal Halı Yıkama?

Halı yıkama çoğu insan tarafından basit bir işlemmiş gibi görülüyor olsa da bunun altında ciddi bir emek vardır. Biz profesyonel kurumsal bir halı yıkama firması olarak her zaman işimizi en ciddi haliyle yapmaya özen gösteririz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.