El Dokuması Halılar Yıkama

el dokuması halılar

El Dokuması Halılar Yıkama

Özel yapılışları ile oldukça kullanışlı olan el dokuması halılar, bulundukları ortamlara son derece güzellik katan ev tekstil eşyalarıdır. Bu halılar, yaşam alanlarını canlandırma ve dekore etme amaçlı kullanılırlar.

El dokuması olan halılar, kullanıldıkları alanda bakteri ve alerjenleri hapsederler ve sağlığa zararlı bu maddelerin havada dolaşmalarını engellerler. Ancak düzenli ve doğru şekilde yıkanarak temizlenmeyen halılar ise zaman içerisinde aile bireyleri ve özellikle çocuklar açısından zararları olabilirler.

Bu halıların yıkanması işlemlerinde ise kimyasal özellikli temizlik malzemesi kullanmamak, yıkama işlemlerini uygun olmayan materyal ile gerçekleştirmemek önem arz eder. Ayrıca sert hareketler ve tekniklerin kullanılması da halıların dokularında bozulmaya ve yıpranmalara neden olur.

El dokuması halı ve kilimlerin yıkanması konusunda eğitimli çalışanlarımız ile en kaliteli ve en ucuz halı yıkama hizmetlerini sunuyoruz.

Merkezimizin yer aldığı Esenyurt halı yıkama bölgesi yanında Avcılar halı yıkama hizmetlerini de veriyor, Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerine de hizmet sunuyoruz.

Birinci Sınıf Yıkama

El dokuması halı yıkama konusunda gerekli temizliğin istenilen seviyede alınması ve yıkama işlemlerinin birinci sınıf yapılabilmesi noktasında profesyonel destek alınması gereklidir. Bu sayede el dokuması halılar, alındıkları gün sahip oldukları estetik güzelliği korurlar ve bulundukları ortamda kattıkları şıklıkları sürdürürler.

Evlerde yapılmaya çalışılacak uygun olmayan yıkama ya da amatör firmalardan alınacak yıkama hizmetleri ise bu oldukça değerli halıların dokularında bozulmalara, renk kayıp ve karışmalarına, yıpranmalara neden olabilir.

Firma olarak, el dokuması halı yıkama yanında her tür halı hassasiyetine uygun yıkamaları gerçekleştiriyor. Ayrıca koltuk yıkama ve sandalye yıkama hizmetleri yanında battaniye yıkamastor perde yıkama ve yün yorgan yıkama hizmetlerini de özel makineler ile gerçekleştiriyoruz. Her halıya uygun yıkama solüsyonu ile tam ve gerekli derecede temizliği sağlıyoruz.

Daha çok müşterimize hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Kıraç halı yıkamaYakuplu halı yıkama ve Gürpınar halı yıkama semt ve mahallelerine de hizmet veriyoruz.    

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096