El Dokuma Halısı Yıkama

el dokuma halısı

Özel yapılışları ile oldukça kullanışlı olan el dokuma halısı, son derece güzellik katan ev tekstil eşyalarıdır. Bu halılar, yaşam alanlarını canlandırma ve dekore etme amaçlı kullanılırlar.

El dokuma halısı, kullanıldıkları alanda bakteri ve alerjenleri hapsederler. Sağlığa zararlı bu maddelerin havada dolaşmalarını engellerler. Ancak düzenli ve doğru şekilde yıkanarak temizlenmeyen halılar ise zaman içerisinde aile bireyleri ve özellikle çocuklar açısından zararları olabilirler.

Bu halıların yıkanması işlemlerinde ise kimyasal özellikli temizlik malzemesi kullanmamak, yıkama işlemlerini uygun olmayan materyal ile gerçekleştirmemek önem arz eder. Ayrıca sert hareketler ve tekniklerin kullanılması da halıların dokularında bozulmaya ve yıpranmalara neden olur.

Aktepe Temizlik Hizmetleri olarak, el dokuması halı ve kilimlerin yıkanması konusunda eğitimli çalışanlarımız ile en kaliteli ve aynı zamanda en ucuz halı yıkama hizmetlerini sunuyoruz.

Merkezimizin yer aldığı Esentepe halı yıkama bölgesi yanında Avcılar halı yıkama hizmetlerini de veriyor, Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerine de hizmet sunuyoruz.

Birinci Sınıf Yıkama

El dokuması halı yıkama konusunda gerekli temizliğin istenilen seviyede alınması ve yıkama işlemleri içi profesyonel destek alınması gereklidir. Bu sayede el dokuması halılar, alındıkları gün sahip oldukları estetik güzelliği korurlar. Bulundukları ortamda kattıkları şıklıkları sürdürürler.

Evlerde yapılmaya çalışılacak uygun olmayan yıkama ya da amatör firmalardan alınacak yıkama hizmetleri ise bu oldukça değerli halıların dokularında bozulmalara, renk kayıp ve karışmalarına, yıpranmalara neden olabilir.

Firma olarak, el dokuması halı yıkama yanında her tür halı hassasiyetine uygun yıkamaları gerçekleştiriyor. Ayrıca koltuk yıkama ve sandalye yıkama hizmetleri yanında battaniye yıkamastor perde yıkama ve yün yorgan yıkama hizmetlerini de özel makineler ile gerçekleştiriyoruz. Her halıya uygun yıkama solüsyonu ile tam ve gerekli derecede temizliği sağlıyoruz.

Daha çok müşterimize hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Kıraç halı yıkamaYakuplu halı yıkama ve Gürpınar halı yıkama semt ve mahallelerine de hizmet veriyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096