Çikolata Lekesi Çıkarma

çikolata lekesi çıkarma

Çikolata lekesi ile karşılaşıldığında başvurulabilecek yöntem su içine yaklaşık %15 oranında amonyak ilave edilip silinmesi ve ardından halı yıkama şampuanı ile tekrar silme işlemi gerçekleştirilmesidir.

Alkollü İçecek Lekesi Çıkarma

Halı şampuanı ile silme sonrası durulama yapılmalıdır.  Leke çıkmamışsa beyaz işporta ile silerek lekeden kurtulabilirsiniz.

Ayakkabı Boyası Lekesi Çıkarma

Tinerle silerek lekeye müdahale edebilirsiniz, leke çıkmıyorsa yine beyaz ispirto kullanarak silme yöntemine başvurulabilir.

Mürekkep Lekesi Çıkarma 

Bu tür lekelerin kurumasına izin vermemek çok önemlidir. Bu kapsamda ilk anda lekeye tamponlama ve emdirme yaparak, limon suyu ile müdahale edebilirsiniz.

Şarap Lekesi Çıkarma 

Yarı yarıya sirke ile suyu karıştırarak temizleme yaptığınızda iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Çay Kahve Lekesi Çıkarma 

Halı şampuanı ile silerek bu lekelere müdahale edebilirsiniz. Leke çıkmamış ise amonyaklı suyla müdahalede bir seçenek olarak bulunur.

Bu tür yöntemler ilk anda lekelere uygulandığında nispeten başarılı sonuçlar alınsa da her tür lekeden tam anlamı ile kurtulmak profesyonel bir yıkama işlemi ile mümkün olur. Eğer bu tarz lekelere ilk anda müdahale edemezseniz daha sonrasında içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bir halı yıkama firması bulup bilgide alabilirsiniz veya profesyonel bir ele teslim ederek halınızın üzerinde ki çikolata lekesi için en iyi şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Firma olarak Büyükçekmece halı yıkama ve Esenyurt halı yıkama hizmetlerini profesyonel manada sunuyor yine diğer hizmet bölgelerimiz olan Avcılar halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama konusunda da garantili temizlik hizmetleri sunuyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek halınızın üzerinde ki çikolata lekesi çıkarma konusunda hemen ücretsiz servisimizi yollayarak halınızı alırız.

Halıların yıkama ve temizleme işlemlerini müşteri dostu bir yaklaşım içinde son derece makul fiyatlar ile gerçekleştirerek kaliteli, profesyonel ve ucuz halı yıkama imkanlarını bir arada sağlıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096