Buharlı Halı Yıkama

Evlerimizi süsleyen halılar, kullanımları gereği leke ve kirlere maruz kalabilmektedir. Bu nedenle halıların  hem görsel yönden hem de hijyen açısından temizliklerinin aksatılmaması önem taşır. Halıların temizlenmesi ve yıkanması noktasında ise farklı teknikler kullanılır.

Hangi yöntemle yıkanırsa yıkansın halılarda bu işlemlerin profesyonel anlamda çalışılan firmalarda yapılması, derinlemesine temizlik açısından verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Konusunda uzman olan firmalar, halıların türüne ve kirlenme derecelerine göre kullanılacak yöntemi belirleyerek en verimli halı yıkama çalışmasını noksansız sergilerler.

Etkili Bir Temizlik Yöntemi

Buharlı yıkama yöntemi, etkili temizlemeye imkan vermesi nedeni ile sık başvurulan halı yıkama yöntemlerinden biridir. Bu yöntemde sıcak su ile uygulama yapılır. Suyun sıcaklık derecesi genellikle 65 ile 100 derece arasında bulunur. Bu sıcak su basınçlı bir şekilde halı üzerine püskürtülerek, kirlerin çözülmesi sağlanır. Bu sıcak su içine eklenen temizlik solüsyonları da kirlere etkili şekilde nüfuz eder. Daha sonra halı yıkama makinesi ile vakumlama yapılır.

Sıcak su ve özel solüsyonlar mantar, bakteri ve toz akarlarını tamamen öldürür.  Bu yöntem ile son derece etkili bir temizlik sağlanır ve halı üzerindeki alerjen maddelerde arındırılmış olur.

Firma olarak özel halı yıkama makinelerimiz ile buharla halı yıkama yöntemini profesyonel şekilde yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgelerden olan Avcılar halı yıkama ve  Beylikdüzü halı yıkama çalışmalarımızda da halıların cins ve durumuna göre bu yöntemi uyguluyoruz.

Ayrıca firmamızın bulunduğu Esenyurt halı yıkama ile birlikte Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimizde de buharla halı yıkama avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.

Belirlediğimiz uygun fiyatlar ile derinlemesine temizliği ucuz halı yıkama ücretleri ile sunuyoruz. Tertemiz halıların rahatlığını ve konforunu sizlere Aktepe Temizlik hizmetleri güvencesi ile getiriyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096