Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama’ya Hoşgeldiniz

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji profesyonel makinalarımız ile 7/24 çalışma esasına dayanarak özen ve titizlik ile halılarınızı adresinizden aldıktan sonra yıkıyor, toz giderme ve kurutma gibi bütün temizleme işlemlerini yaparken kesinlikle sağlığınızı riske atacak şampuanlar kullanmıyoruz. Fabrika olarak insan sağlığının önemini bildiğimiz ve buna önem verdiğimiz için hem çalışanlarımız hem de siz değerli müşterilerimizin sağlığını olumsuz etkilemeyen ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaştığınız an itibari ile randevunuzu istediğiniz gibi eksiksiz bir şekilde oluşturuyoruz. Halılarınızı randevunuzda belirttiğiniz gün ve saatte deneyimli ve işinde uzman ekibimize teslim aldırıyoruz. Teslimat tarafımıza gerçekleştiğinde tüm sorumluluk firmamıza ait oluyor.  Evinizden aldığımız halılarınızı halı yıkama fabrikamıza getiriyor ve bekletmeden yıkama, kurutma, toz giderme işlemlerini tamamlıyor, size söz verdiğimiz gün ve saatte paketleme işlemleri uzman ellerden geçtikten sonra halılarınızın kapınıza kadar teslimatını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama; memnun çalışan memnun müşteri mottosunu kendisine prensip ediniyor, bu prensip ile yola çıkarak size daha kaliteli hizmet vermek için önce personelimizi mutlu ediyoruz. Daha sonra siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz. Yaptığımız her işte olduğu gibi bu işte de bu güne kadar gücümüzü sizden aldığımız için bugünden sonrada bu güce inanıyor ve yolumuza daha sağlam adımlarla devam ediyoruz.

Garantili Halı Yıkamanın Adresi Beylikdüzü Halı Yıkama

Yaptığımız işe önce kendimiz saygı duyduğumuz için bu işe sadece iş gözüyle bakmıyoruz. Herhangi bir yerden hizmet almak istediğimizde kendimiz nasıl muamele görmek istiyorsak siz değerli müşterilerimize de o şekilde hizmet vermeyi ilke ediniyoruz. Dolayısı ile halınızı evinizden aldık, yıkadık ve teslim ettik diyerek sizler ile irtibatı asla koparmıyoruz. Yıkama, kurutma vb. işlemlerinden herhangi birini beğenmemeniz halinde, halılarınızı tekrar evinizden alıp, firmamız garanti kapsamına dahil bir şekilde, siz değerli müşterilerimizden ek hiçbir ücret talep etmeden tüm temizleme işlemini en baştan başlayarak gerçekleştiriyor ve halınızı hiç bekletmeden teslimat işlemlerini sonlandırıyoruz.

Bahsetmek isteriz ki; Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak şimdiye kadar verdiğimiz hiçbir hizmette bu şekilde bir geri dönüş almamış olmak işimizi layığı ile yaptığımızı gösterse de, biz asla hata yapmayız demekten kaçınıyor ve garantili olarak halı yıkama hizmetimizi en uygun fiyatlar ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Ucuzluk, Güven ve Kalitenin Birinci Adresi Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi halı yıkama hizmetimizde  de bizim için ücret ikinci planda olup; asıl hedefimiz size kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu sebeple piyasanın altında daha ucuza fiyat vermiş olmamız gözünüzü asla korkutmasın. Kalite bir ahlak felsefesidir ve biz bu felsefeden yola çıkarak her zaman olduğu gibi bugünde size eşsiz deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

 

Biz bu yola çıkarken halı yıkama fabrikamız için yer olarak Beylükdüzü ilçesini seçtik ama halı yıkama fabrikamız Beylikdüzü ilçesinde olsa da, hizmetimiz İstanbul’un her yerine aynı hız ve kalitede sağlanmaktadır. Halılarınızı deneyimli ve işinde uzman ekibimiz istediğiniz gün ve saatte firma araçlarımız ile adresinizden alıp sizin için en uygun olan gün ve saate randevumuzu verip yıkama, toz giderme, kurutma ve paketleme işlemlerini tamamladıktan sonra yine kapınıza teslim ediyoruz. Halılarınızı teslim almaya gelen ya da bize iletişim numaralarımızdan ulaşmaya çalıştığınızda karşınıza çıkan görevli arkadaşlarımız her türlü sorunuzu ve aklınızda oluşabilecek tüm soru işaretlerini giderecek şekilde eğitimlerini tamamlamış oldukları için istediğiniz her soruyu gönül rahatlığı ile sorabilir bu keyifli deneyimi bizimle yaşarken zirvenin tadını çıkarabilirsiniz.

Size daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyor sizden gelen öneriler doğrultusunda hedeflerimize hızla yaklaşıyoruz. Işıldayan ve yüzünüze gülümseyen halılarınızın eski canlılığını tekrar görmek istiyorsanız Aktepe Halı Yıkama Beylikdüzü Şube’sine a göz atmadan geçmeyin. İstediğiniz zaman istediğiniz saatte bize bir telefon kadar yakınsınız. İletişim adreslerimize sitemizden rahatça ulaşabilirsiniz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.