Aşamalar Halinde Ucuz Halı Yıkama

Ucuz halı yıkama işlemleri çeşitli aşamalardan geçer. Bu aşamalar ise şu şekilde sıralanabilir.

Evlerden Ücretsiz Servis

Halı yıkama işinin başlangıç kısmını, evlerden alınan halılar oluşturur. Bu aşamada hızlı bir şekilde servis hizmetinin sunulması, gerekli bilgilerin sisteme kaydının eksiksiz ve doğru yapılması önem taşır.

Aktepe Temizlik olarak, Esenyurt halı yıkama ile birlikte yıkama hizmetlerini sunduğumuz tüm ilçe ve semtlere yaygın ve hızlı servis hizmetlerimiz bulunuyor.

Toz Alma Aşaması

Yıkama firmasına ulaşan halıların ilk aşamada, toz alma makineleri ile tüm tozlarının ve havlarının alınması gerekir. Yıkama öncesi yapılacak bu işlem kaliteli bir yıkamanın da anahtarı konumundadır.

Firmamızın sunduğu Avcılar halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama hizmetleri ile tüm ulaştığımız ilçelerden getirilen halıları, modern tesislerimizde son sistem özel makinelerde yıpranmadan toz alma işlemlerine tabi tutuyoruz.

Tam Otomasyon Yıkama

Toz alma sonrasında, halı üzerinde bulunan her türlü kir ve mikroorganizmaların yok edilmesi için etkili solüsyonlar ile el değmeden özel makinelerinde kademeli olarak yıkanması gerekir. Bu yıkama işlemleri ile halılar istenilen düzeyde temizliğe kavuşurlar.

Firma olarak, teknolojinin sağladığı imkanları içeren hizmetimizde derinlemesine temizlik sağlamak için özel dizayn yıkama makinelerinde hassas şekilde kademeli yıkama ve durulama işlemlerini Büyükçekmece halı yıkama ve diğer tüm yıkama çalışmalarımızda sunuyoruz.

Sıkma İşlemi

Halıların fazla suyundan arındırılabilmesi için sıkma işlemlerinin de eksiksiz olarak yapılması ve bu şekilde halılardaki suyun ayrılması gerekir.

Firmamızın özel santrifüj makineleri içinde halılar fazla sudan yüzde 90’lara varan oranda arındırılır. Bu şekilde özenli hizmetlerimizi halı yıkama Esenyurt ve diğer hizmet sunduğumuz ilçelerde veriyoruz.

Kurutma Aşaması

Bu aşamadan sonra halıların, güneş görmeyen kapalı alanlarda, solma gibi sorunlara neden olmaksızın tam olarak kurutulmaları gerekir. Bu aşama, kaliteli halı yıkama işleminde özel öneme sahiptir.

Aktepe Temizlik olarak, halı yıkama Beylikdüzü ve halı yıkama Büyükçekmece hizmetlerimizde kapalı kurutma bölümlerinde nem alma ve kurutma makineleri ile çalışıyoruz. Böylece dört mevsim her tür halıyı yüzde yüz kurutuyoruz.

Hav Alma ve Son Kontrol

Tam anlamı ile kurulanan halıların bu aşamada özel teknikler ile tüylerinin kabartılması, hav ve tüylerinin de arındırılması gerekir.

Biz halı yıkama Avcılar ve tüm yıkama işlemlerimizde, tam kurutulan halıları hav alma ünitesinde vakum tekniği ile tüy ve havlardan arındırıyor, tüylerini kabartıyoruz. Bu aşama sonrasında halıları parfümleyerek ambalaj aşamasına geçiyoruz.

Ambalajlama ve Teslim Aşaması

Tam anlamı ile hijyene kavuşan halıların temizliğini koruyabilmesi için ambalajlanarak teslimlerinin söz verilen zamanda yerine getirilmesi gerekir.

Firma olarak ekonomik açıdan ucuz halı yıkama çalışmalarımızın son aşamasında özel ambalajlama makinelerinde halıları paketleyerek hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096