Aktepe Halı Yıkama’da Dezenfeksiyon ve Çözüm

Aktepe Halı Yıkama’da Dezenfeksiyon ve Çözüm

Ekonomik anlamda uygunluğu ve pırıl pırıl temizliği ile tercih sebebi olan Aktepe halı yıkama, son dönemlerde tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsü ile etkili bir mücadele vermektedir. Her türlü önlemi titizlikle alarak siz değerli müşterilerimizin halılarının temizliği için detaylı dezenfeksiyon uygulamaları yapmaktadır.

Covid-19 virüsü ile mücadelede alınan önlemler

Hastalığın seyri kişiye göre değişebilen ve hastada ciddi hasarlar bırakabilen covid-19 virüsü mücadele kapsamında güvenli temizlik adına firmamız tarafından alınan önlemler şu şekildedir;

Ürünlerini yıkatmada bizi tercih edenlerin kayıtları tedbir amaçlı düzenli olarak tutulacaktır.

Kayıt formumuzda, müşterimizin adı, soyadı, adresi ve iletişim bilgileri yer alacaktır.

Firmamızda ki yıkama alanları ve servis aracı içleri de dahil olmak üzere havalandırılması yapılacak ve rutin bir şekilde dezenfekte edilecektir.

Temizliği yapacak uzman ekibimizin, temizlik öncesi ellerini yıkaması ve sonrasında dezenfekte işlemini eldiven kullanarak yapması sağlanacaktır.

Yıkama işleminin olacağı ürünlerin alımında dokunan servis personellerimizin, işi biter bitmez ellerini sabunlayacaktır.

Müşteriye servis edilen araçlarımız, her müşteriye gittikten sonra araç kapı kolu gibi sık temas edilen noktaların temizliğine özellikle dikkat edilerek araç dezenfekte edilecektir.

Aktepe Halı Yıkama ile Korona Virüsüne Karşı Güvenli Temizlik

İstanbul Esenyurt’ta kaliteli yıkama imkanı veren Esenyurt halı yıkama, Covid-19 virüs salgın hastalığına karşı aldığı önlemler ile müşterilerinden büyük takdir topluyor. İnsan ve çevre sağlığı için gerekli olan temizlik ve hijyen kurallarından asla ödün vermeyerek, işinde profesyonel olduğunu bir kez daha ortaya koyan Beylikdüzü halı yıkama’da huzur ve güven içinde yıkama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Tüm Yıkama İşlemi Olanaklarınızdan Güvenle Yararlanmanın Adresi Aktepe Halı Yıkama

Ekonomik yıkama imkanı veren Aktepe halı yıkama’nın Covid-19 virüsüne karşı verdiği mücadele kapsamında halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama olanaklarından güvenle yararlanabilirsiniz. Esenyurt Halı Yıkama da işlemleriniz tamamlanırken, huzurla evinizde kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Halılarınızın kurutma işlemleri ferah ve steril bir ortamda yapılmaktadır. Özenle paketlenmiş ürünlerinizi teslim alırken size sunduğumuz kalitenin farkına varacaksınız. Esenyurt Aktepe halı yıkama ile içiniz rahat olsun…

Aktepe Halı Yıkama Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin aktepehaliyikama.com Tıklayın!

Call Now ButtonTıkla Ara (0212) 852-5096